Prachtige Sterling Silver sieraden set met parels en Swarovski elements

    € 185
    € 0
    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Prachtige sterling Silver sieraden set met parels en Swarovski elements (t.w.v. € 185).

    • Ketting.
    • Oorbellen.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra sieraden sets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten en verzendkosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 per veiling.
      • Verras je vriendin of moeder met deze prachtige sieraden set.

      • Deze betoverende sieraden zijn een perfecte aanvulling voor je collectie.

      • Leuk om als set te dragen of los van elkaar.

      • Combineert mooi met een feestelijke outfit!

      Touch of glamour

      Ben jij bekend met de betoverende sieraden van Van Amstel Diamond? Deze sieraden geven je outfit een touch of glamour en maken elke dag bijzonder. De luxe set bestaat uit een prachtige zilveren ketting met bijpassende oorbellen. Het kristal is van Van Amstel en twinkelt prachtig. Leuk voor jezelf of om je vriendin of moeder mee te verassen! Eenmaal, andermaal, enjoy!

      specificaties:

      Oorbellen:
      Lengte: 22 mm.|
      Hoogte: 9 mm.
      Materiaal: Sterling 925 zilver, Swarovksi elements en zoetwaterparel.

      Ketting:
      Lengte: 21+1 cm  (in lenge verstelbaar)