Prachtige set van Van Amstel Diamond!

€ 105
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten
Ticketveiling.nl is jarig en trakteert op zomer mini's! Van maandag 22 juli t/m vrijdag 26 juli 2019 mag je na het betalen van je gewonnen veiling een draai geven aan het prijzenrad, waardoor jij een gratis zomer mini ontvangt! De actie is geldig op alle veilingen. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Necklace & Earring set van Van Amstel Diamond, ter waarde van € 105.

  • Ketting.
  • Oorbellen.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra producten.
    • Set bestaande uit een ketting en oorbellen.

    • Met mooie kristallen.

    • Passend bij elke outfit!

    • Gemaakt van verguld edelmetaal.

    • Verzending binnen 7 werkdagen.

    Necklace & Earring set

    Deze prachtige set van Van Amstel Diamond is het perfecte cadeau! De ketting is gemaakt van sterling zilver en de oorbellen van verguld metaal, beide bevatten mooie geslepen kristallen. Door de subtiele look past dit setje bij elke outfit!

    - Afmeting oorbellen: 12 mm x 7 mm.
    - Materiaal oorbel: Verguld edelmetaal.
    - Geslepen kristallen.
    - Afmeting ketting: 42 cm.
    - Materiaal ketting: Sterling zilver.
    - Breedte ketting (kristal): 9 mm.