Twinkelende oorbellen voor een stijlvolle look

    € 40
    € 0

    € 5 administratiekosten € 2.95 verzendkosten

    Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

    Oorbellen met ingelegde Zirkonia steentjes.

    • Sieradendoosje.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra oorbellen bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten en verzendkosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 oorbellen per veiling.
      • De oorbellen zijn stijlvol en staan leuk bij een feestelijk en chique outfit.

      • De ingelegde Zirkonia steentjes twinkelen prachtig.

      • Een mooi cadeau voor je vriendin of moeder!

      • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.

      Twinkeling

      Deze rosé goudkleurige oorbellen zijn ingelegd met prachtige Zirkonia steentjes. Hierdoor twinkelen ze in je oren en zijn ze ook mooi te combineren met een feestelijk of chique outfit. Binnenkort een leuk feestje, sollicitatiegesprek of borrel? Laat deze oorbellen dan stralen en maak je outfit compleet met deze glimmers! Natuurlijk kun je ze ook weggeven als cadeau!

      • Rosé goudkleurig.
      • Ingelegde zirkonia.
      • Afmeting bal: 0,8 x 0,8 cm.
      • Totale lengte 2,5 cm.
      • Geleverd in sieradendoosje.
      •  Nikkel-, cadmium- en loodvrij.
      • Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening.