Stijlvolle ringen ingelegd met prachtige Van Amstel kristallen

    € 75
    € 0
    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Van Amstel Diamond ring (t.w.v. € 75).

    Voor de prijs die je betaalt, kun je extra ringen van hetzelfde model bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Op zichzelf mooi maar ook leuk om te combineren met andere sieraden.

      • De ringen zijn stijlvol en voorzien van ingelegde steentjes die mooi glimmen.

      • Perfect om je sieradencollectie mee aan te vullen.

      • Verras je vriendin, zus of moeder met dit prachtige sieraad!

      Prachtige schittering

      Deze zilverkleurige ringen zorgen voor een stijlvol en verzorgde look. Het zijn echte eyecatchers door de mooie schittering van de steentjes. Ze matchen prima met een casual outfit maar staan ook prachtig bij een stijlvolle galajurk. Ga je liever voor de subtiel kleine steentjes of wordt het de grote glimmende steen?

      • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.