Prachtige platinum plated oorbellen met twinkelende zirkonia's

    € 60
    € 0

    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Platinum plated oorbellen met zirkonia stenen (t.w.v. € 60).

    Voor de prijs die je betaalt, kun je extra oorbellen bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Door de twinkeling zijn deze oorbellen een echte eyecatcher.

      • Helemaal in stijl met een klassieke outfit.

      • Ook leuk om cadeau te geven!

      • De oorbellen zijn platinum plated.

      Prachtige schittering

      Op zoek naar stijlvolle oorbellen? Dan zijn deze platinum plated oorbellen met prachtige zirkonia stenen iets voor jou! De oorbellen zijn perfect te combineren met een feestelijk of chique outfit. Binnenkort een leuk feestje, sollicitatiegesprek of borrel? Laat deze oorbellen dan stralen en maak je outfit compleet met deze glimmers! De oorbellen zijn ook perfect om te geven als cadeau!

      • Product type: oorbellen.
      • Lengte: 3,6 cm.
      • Breedte: 1 cm.
      • Materiaal: Zirkonia & Platinum plated.