Deze fijne armbandjes van Beau Monde zijn leuk te combineren met een horloge!

Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Petit Four armbandje (t.w.v. € 49)

Voor de prijs die je per armbandje betaalt, kun je armbandjes in dezelfde kleur bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
  • De armbanden zijn gemaakt van Sterling zilver.

  • Verkrijgbaar in meerdere kleuren en variaties!

  • Combineer deze armband met een leuk horloge of andere armbanden.

  • Er is een beperkte voorraad. Zorg dat je snel je kleur naar keuze kiest.
Beau Monde
De collectie van Beau Monde bestaat uit prachtige sieraden van uitzonderlijke kwaliteit. In de sieraden van Beau Monde zijn onder andere briljanten en gekleurde edelstenen verwerkt. De sieradencollecties zijn gemaakt van o.a. sterling zilver en 14 karaat goud. De collectie is hip, elegant, stoer en sportief. Kortom, voor ieder wat wils.

Petit four armband
De fijne armbanden van de Petit Four collectie zijn elegant en stijlvol. Het opvallende aan de Petit Four collectie is dat de armbanden leuk zijn op zichzelf maar ook zeer geschikt zijn om met elkaar te combineren. Hoewel het vroeger misschien een modeflater was, mag je tegenwoordig zilver, goud of rosé samen dragen voor een extra leuk effect. De armbanden zijn gemaakt van Sterling zilver en zijn beschikbaar in het zilver en de trendkleur roségoud verguld.

Materiaal: Sterling zilver (gerhodineerd) en roséverguld.
Dikte: 2 mm.
Lengte: 18 cm.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres
  • door te geven tijdens de betaling.
  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.