Met dit luxe dameshorloge van Anne Klein creëer je de perfecte summer look!

Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Anne Klein horloge (t.w.v. € 189).

Voor de prijs die je per horloge betaalt, kun je extra horloges van dezelfde kleur bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
  • Het Quartz uurwerk staat garant voor hoge kwaliteit!

  • Leuk om cadeau te geven aan je vrouw of vriendin.

  • De collectie van Anne Klein staat voor subtiel, vrouwelijk en stijlvol.

  • Verkrijgbaar in verschillende kleuren.

  • Er is een beperkte voorraad. Zorg dat je snel je favoriete horloge kiest.
Anne Klein
De horloges van het modemerk Anne Klein zijn subtiel, vrouwelijk en stijlvol. Ontwerpster Anne Klein haalde haar inspiratie uit de ontwikkelingen die er vroeger speelden voor vrouwen die een carrière wilden maken. Haar statement luidde dan ook ''Clothes won’t change the world. The women who wear them will.'' Niet voor niets is de gehele horlogecollectie van Anne Klein geschikt voor dé powervrouwen op de werkvloer. Geef dit unieke cadeau aan je vrouw of vriendin, ze zullen gegarandeerd verrast zijn!

Materiaal: Bicolor met verzilverd metaal.
Uurwerk: Quartz.
Kast: 22 mm.
Wijzerplaat: Parelmoer.
Specificatie: secondeaanduiding.

Materiaal: metaal geelgoud verguld.
Uurwerk: Quartz.
Kast: 38 mm.
Wijzerplaat: Parelmoer.

Materiaal: metaal verzilverd.
Uurwerk: Quartz.
Kast: 38 mm.
Wijzerplaat: Parelmoer.
Waterdicht: tot 3 ATM.
  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.