Charm armband van Van Amstel Diamond!

€ 100
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten
Ticketveiling.nl is jarig en trakteert op zomer mini's! Van maandag 22 juli t/m vrijdag 26 juli 2019 mag je na het betalen van je gewonnen veiling een draai geven aan het prijzenrad, waardoor jij een gratis zomer mini ontvangt! De actie is geldig op alle veilingen. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Hippe Charm armband in 7 kleuren van Van Amstel Diamond, ter waarde van € 100.

Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra producten.
    • Hip en trendy design!

    • Prachtige verschillende kralen.

    • In 7 kleuren beschikbaar.

    • Gemaakt van verguld edelmetaal.

    • Verschillende opties beschikbaar zolang de voorraad strekt.

    Charm armband in 7 kleuren

    Deze leuke & hippe Charm armbanden passen bij iedere outfit! De verschillende kralen gemaakt van glas, verguld edelmetaal en kristallen geven een speels uiterlijk. Welke kleur kies jij?

    Materiaal: Verguld edelmetaal, glas, kristallen.