Prachtige Bracelet Sirius armband van Van Amstel Diamond

    € 75
    € 0

    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Van Amstel Diamond Bracelet Sirius armband (t.w.v. € 75 ).

    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra armbanden bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten en verzendkosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 5 producten per veiling.
      • Door de schittering van de Amstel Diamond kristallen een echte eyecatcher.

      • Helemaal in stijl met een klassieke outfit.

      • Ook leuk om cadeau te geven!

      • De armband is Rodium plated.

      Sierlijk met prachtige schittering

      Sieraden, je hebt ze in alle soorten en maten. Als je op zoek bent naar iets verfijnds, dan is deze Bracelet Sirius armband iets voor jou. De Amstel Diamond kristallen geven een prachtige schittering. Je kunt dar armband ook leuk dragen in combinatie met een zilverkleurig ketting  met een steentje. Mooi bij een feestjurk, een chique blouse of casual top.

      • Product type: armband.
      • Lengte: 18,5 cm.
      • Materiaal: Rodium plated.