Promessa armband van Beau Monde!

    € 99
    € 0
    € 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten

    Verzending binnen 3-5 werkdagen na betaling.

    Stijlvolle Beau Monde Promessa armband in geelgoud of roségoud, ter waarde van € 99.

      • Bezegel je vriendschap of liefde met de armbanden uit de Promessa collectie!

      • Stijlvol en subtiel.

      • De armband wordt geleverd in een luxe verpakking met een certificaat!

      • De armbanden zijn vervaardigd uit zilver.

      • De kleuren zijn beperkt beschikbaar.

      Beau Monde

      De collectie van Beau Monde bestaat uit prachtige sieraden van uitzonderlijke kwaliteit. In de sieraden van Beau Monde zijn onder andere briljante en gekleurde edelstenen verwerkt. De sieradencollecties zijn gemaakt van o.a. sterling zilver en 14 karaat goud. De collectie is hip, elegant, stoer en sportief. Kortom, voor ieder wat wils.
      Deze armbanden uit de Promessa collectie staan voor het maken en het behouden van beloftes. Verras je geliefde of vriendin met deze prachtige armband

      Materiaal: Zilver
      Kleur: Geelgoud verguld of roségoud verguld.
      Diameter kort: 4.6 cm
      Diameter lang: 5.7 cm
      Minimale breedte: 3 mm
      Maximale breedte 12 mm

      • Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel.
      • Zorg ervoor dat het adres goed in jouw profiel staat.
      • Je kunt een ander afleveradres invoeren tijdens de betaling.
      • Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening.