Michael Kors dames horloges met keuze uit 3 modellen

    € 299
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

    Verzending binnen 2 werkdagen na betaling.

    Michael Kors dameshorloges (MK6056, MK5615, MK5616) (t.w.v. €299).

    • Cadeauverpakking
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod 3 extra horloges van hetzelfde type bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten en verzendkosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt.
      • Slechts 2 werkdagen levertijd!

      • Geleverd met boekje en luxe opbergbox.

      • Versierd met elegante zirkonia stenen.

      • Draag het horloge op een date, tijdens het werk of tijdens het sporten.

      • Een perfecte combi met iedere outfit.

      • Leuk voor jezelf én om cadeau te geven!

      • 2 jaar garantie!

      Michael Kors dames horloges (MK6056, MK5615, MK5616)
      Ben jij op zoek naar een elegant en trendy dameshorloge? Dan zijn deze opvallende Michael Kors horloges iets voor jou! Dit in het oog springende horloge is gezet met veel zirkonia stenen en heeft een elegante gouden, zilveren of rosé gouden kleur. Het Michael Kors horloge is spatwaterdicht en het uurwerk bevat een chronograaf functie, waarmee je bijvoorbeeld tijden kunt opnemen. Bied mee en verwen jezelf met dit trendy horloge. Eenmaal, andermaal, enjoy!

      MK6056

      Dit Michael Kors horloge heeft een goud gecoate roestvrijstalen kast met een diameter van 33 mm en is voorzien van een metalen band. In de kast bevindt zich een quartz kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met mineraalglas. Het horloge is 10ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is voor zwemmen.

      Specificaties

      • Geslacht: Dames
      • Materiaal band: Edelstaal
      • Kleur band: Goud
      • Breedte band: 20mm
      • Uurwerk: Quartz
      • Glas: Mineraal
      • Dikte kast: 11 mm
      • Diameter kast: 33 mm
      • Waterbestendig: 10 atm. - 100m

      MK5616

      Dit Michael Kors horloge is er één met rosékleurige horlogeband en -kast. De wijzerplaat heeft een mooie parelmoer kleur en is deels ingelegd met kristalletjes. De diameter van de horlogekast is 33 mm, wat bij de gemiddelde vrouwenpols als een 'medium' wordt gezien. Het horloge heeft een elegante, vrouwelijke look en kan gemakkelijk gecombineerd worden bij verschillende outfits.

      Specificaties

      • Geslacht: Dames
      • Materiaal glas: Mineraalglas
      • Materiaal horlogeband: Staal
      • Diameter horlogekast: 33 mm
      • Waterdicht: 5 ATM (Regen- & spatwaterdicht)
      • Met in te korten schakelband
      • Met datumaanduiding
      • Kleur: Rosékleurig

      MK5615

      Dit Michael Kors dames horloge heeft een glanzende zilverkleurige horlogekast met een topring met ingelegde steentjes. De chique horlogeband maakt dit horloge tot een absolute must-have. Het horloge wordt geleverd in een origineel bewaardoosje

      Specificaties

      • Geslacht: Dames
      • Materiaal glas: mineraal
      • Diameter horlogekast: 33 mm
      • Met datumaanduiding
      •  Met chronograaf

      • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourskosten zijn voor je eigen rekening.