Geniet van een bewogen lunch voor 2 personen bij het Prentenkabinet!

Luxe 2-gangen lunch en wandeling door Leiden met korting bij Ticketveiling.nl. Mis deze ontbijt en lunch veiling niet en win jouw wandelarrangement Prentenkabinet met de hoogste korting!

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Een 2-gangen lunch bij Prentenkabinet Leiden met aansluitend een schitterende stadswandeling waarbij kunstschilder Rembrandt centraal staat, ter waarde van € 79,50.

  • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
  • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie.

loksteeg 25
2311 SK

Geldig op donderdag t/m zondag.
Ontvangst om 12:30 uur. Lunch tot ca. 14:00 uur. Wandeling vanaf 14:00 uur.

Dieetwensen zijn geen probleem en kunnen bij de reservering worden doorgegeven.

Luxe lunch en heerlijke wandeling

Een middagje heerlijk luxe lunchen. Dat wil iedereen wel! Bij het Prentenkabinet in Leiden kan je genieten van een heerlijk luxe lunch met vervolgens een wandeling door alle prachtige hofjes van het schitterende Leiden. Een geweldig ontspannen dagje vol met luxe en vermaak! Na de verrassende, maar culinaire 2-gangen lunch treed je in de voetsporen van de bekende kunstschilder Rembrandt van Rijn en ontdek je Leiden, dé stad van ontdekkingen!

Het Prentenkabinet

In de prachtige en oude Pieterswijk te Leiden vind je restaurant het Prentenkabinet. Dankzij het eeuwenoude pand en de geweldige ambiance, kan het Prentenkabinet zich een van de mooiste restaurants van Leiden noemen. Laat je verwennen door de koks die op een culinair hoog niveau koken. Zij laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten. Op verzoek kunnen zij zonder problemen gluten en lactose vrij eten serveren.

In de Buurt

Combineer je bezoek aan het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! Leiden is een schitterende stad waar je ogen te kort komt! Zie de karakteristieke oude gebouwen en geniet van de mooie parkjes die de stad te bieden heeft.

Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op de site van 9292.

Kijk voor meer informatie op de website van Het Prentenkabinet.