Geniet van een bewogen lunch voor 2 personen bij het Prentenkabinet!
- Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
- 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
- Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie.
Ontvangst om 12:30 uur. Lunch tot ca. 14:00 uur. Wandeling vanaf 14:00 uur.
Dieetwensen zijn geen probleem en kunnen bij de reservering worden doorgegeven.
Luxe lunch en heerlijke wandeling
Een middagje heerlijk luxe lunchen. Dat wil iedereen wel! Bij het Prentenkabinet in Leiden kan je genieten van een heerlijk luxe lunch met vervolgens een wandeling door alle prachtige hofjes van het schitterende Leiden. Een geweldig ontspannen dagje vol met luxe en vermaak! Na de verrassende, maar culinaire 2-gangen lunch treed je in de voetsporen van de bekende kunstschilder Rembrandt van Rijn en ontdek je Leiden, dé stad van ontdekkingen!
Het Prentenkabinet
In de prachtige en oude Pieterswijk te Leiden vind je restaurant het Prentenkabinet. Dankzij het eeuwenoude pand en de geweldige ambiance, kan het Prentenkabinet zich een van de mooiste restaurants van Leiden noemen. Laat je verwennen door de koks die op een culinair hoog niveau koken. Zij laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten. Op verzoek kunnen zij zonder problemen gluten en lactose vrij eten serveren.
In de Buurt
Combineer je bezoek aan het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! Leiden is een schitterende stad waar je ogen te kort komt! Zie de karakteristieke oude gebouwen en geniet van de mooie parkjes die de stad te bieden heeft.
Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op de site van 9292.
Kijk voor meer informatie op de website van Het Prentenkabinet.