3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de Euromast!

€ 96
€ 0
€ 5 administratiekosten

Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

3 maanden geldig na het winnen van de veiling en buiten de zomervakantie van 6 juli t/m 1 september. Alleen geldig van zondag t/m donderdag op basis van beschikbaarheid.

Entree tot de Euromast met een 3-gangen verrassingsdiner in de Brasserie voor 2 personen, ter waarde van € 95,50.

  • 2 tickets voor de Euromast.
  • 3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de brasserie.
  • Drankjes.
Niet geldig op vrijdag, zaterdag, tijdens de zomervakantie (6 juli t/m 1 september), feestdagen en dagen met speciale invulling zoals bijvoorbeeld Valentijn en Moederdag.
    • Geniet van het uitzicht en de ondergaande zon vanuit de Brasserie op 100m hoogte.

    • Laat je verrassen door het 3-gangen verrassingsdiner met dagverse producten.

    • Ga wel 185 meter de hoogte in en bewonder het prachtige uitzicht op de heldere sterren en de skyline van Rotterdam.

    • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.

    • Romantisch dineren met je partner, of gezellig met een vriend(in)!

    • De Euroscoop is niet toegankelijk voor minder validen.
    • Niet geldig op vrijdag, zaterdag, tijdens de zomervakantie (6 juli t/m 1 september), feestdagen en dagen met speciale invulling zoals bijvoorbeeld Valentijn en Moederdag.

    3-gangen verassingsdiner
    Laat de tienduizenden lichtjes van Rotterdam het decor van je etentje zijn, of droom in de zomer weg bij een prachtige zonsondergang! De Euromast is het icoon van Rotterdam waar je natuurlijk kunt genieten van het mooiste uitzicht van de stad! In de brasserie wordt een heerlijk 3-gangen verrassingsdiner geserveerd van dagverse producten.

    De Euromast
    Met maar liefst 185 meter, is de Euromast de hoogste toren van Nederland die open is voor publiek. Geniet van het prachtige uitzicht op de ondergaande zon, tel de heldere sterren in de hemel en laat je adem wegnemen door de ongelofelijke skyline van Rotterdam met alle lichtjes in de avond.

    Voor de romanticus
    Voel jij je romantisch? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal! Een overnachting als deze is een onvergetelijke herinnering.

    Daredevils
    Mocht deze hoogte niet uitdagend genoeg zijn, dan kan je ook abseilen van de Euromast. Terwijl je in de open lucht hangt kan je genieten van het onvergetelijke uitzicht over Rotterdam. Een ware adrenaline kick!

    Vervoer

    Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.

    • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher. Reserveren op basis van beschikbaarheid.