Een high beer of wine deluxe bij 't Regthuys in Wassenaar!

Tickets voor een high beer deluxe bij Brasserie 't Regthuys bij Ticketveiling.nl. Mis deze ontbijt en lunch veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

High beer of wine deluxe voor 2 personen bij 't Regthuys in Wassenaar, ter waarde van € 65.

  • Kijk op de website van Brasserie 't Regthuys voor de actuele informatie en de openingstijden.

lein 18
2242 KC

Beschikbaar van dinsdag t/m zondag van 12:00 tot 17:00 uur. Reserveren verplicht.

Luxe lunch bij Brasserie 't Regthuys!

Zoek jij iets om je dagje Wassenaar helemaal compleet te maken? Kom dan samen lekker lunchen bij Brasserie 't Regthuys! Op "plein 18" is in het historische pand, waar vroeger recht werd gesproken, een levendige hippe Brasserie/Wijnbar gekomen. Drink een lekker kopje koffie of thee, geniet van een heerlijke lunch, ervaar een luxe diner en proef aan de wijnbar één van de prachtige wijnen. Een heuse aanwinst voor het chique Wassenaar!

Combineer deze high beer/wine met een heerlijke wandeling op het nabij gelegen strand of door de duinen. Natuurlijk kan je de prachtige straatjes in Wassenaar zelf ook verkennen, zo kom je helemaal in de luxe sfeer.