Samen luxe Lunchen bij Werelds op het Scheveningse Strand!

€ 72
€ 0

€ 5 administratiekosten

Geldig voor 2 personen

Scheveningen (Strand-Noord 54, 2586ZZ)

Geldig tot en met 30 september 2017.

Luxe lunch voor 2 personen bij Strandrestaurant Werelds (t.w.v. € 72).

Je ontvangt voor 2 personen:
- 2 glazen prosecco
- 2 keer soep
- 2 sharing gerechten
- Grand dessert van de chef
- Loungebank
    • Prachtig uitzicht over het strand en de golvende zee.

    • Geniet samen van een heerlijk verzorgde lunch.

    • Leuk te combineren met een dagje Scheveningen.

    • Onbezorgd genieten op blote voeten in de zon of lekker relaxen bij één van de open haarden.

    • Dé nieuwkomer op het strand van Scheveningen.

    • In het weekend en op zonnige dagen is parkeren mogelijk lastiger.
    • Je kunt tijdens je betaling geen extra tickets bijkopen.
    • Niet geldig tijdens de vuurwerkweekenden. Dit is op 11,12, 18 en 19 augustus 2017.
    Beoordeling Tripsadivsor
    4 van de 5 sterren.

    ''Super ervaring'' - Johan R.
    27 augustus 2016 - Lekker de sharing dishes met een geweldig zicht op de zee en voeten bijna in het zand. Echt top en zeer betaalbaar!!! Ook zeer lekkere wijntjes.

    ''Verwendagje Strand'' - Maasar
    19 augustus 2016 - Een laagdrempelig strandrestaurant voor iedereen die van spontane & vriendelijke bediening, lekkere hapjes en drankjes houdt. Niet te druk maar wel gezellig!

    Leuk strandrestaurant op een Werelds Locatie'' - Giant 63

    21 juli 2016 - Wat een leuke strandtent, direct aan het strand rechts van de pier. Je kan op het strand gaan liggen of lekker lounchen. Vriendelijk personeel, Leuk geprijsde menukaart, we hebben heerlijk geluncht hier. We gaan zeker terugkomen.

    Strandrestaurant Werelds

    Bij Werelds nabij de Pier aan het Scheveningse strand kun je onbezorgd ontbijten, lunchen of dineren. De sfeer is er altijd goed. Met mooi weer zit je heerlijk met de blote voetjes in het zand en zodra het iets kouder is kun je heerlijk toeven bij de open haard.

    Werelds heeft een breed assortiment met lekkere en betaalbare gerechten. Naast dat er goed gegeten kan worden is het ook dé ideale plek om te genieten van het zand, de zee en een heerlijk zonnetje!

    Combineren met een dagje Scheveningen

    Combineer een lunch bij Werelds met een dagje shoppen in de Palace Promenade. Hier vind je een scala aan winkels zoals leuke modezaken, speelgoedwinkels en sportzaken. Wil je liever iets relax doen? Bezoek dan bioscoop Pathé.

    Actief

    Ook wanneer je een actief uitje wil doen ben je in Scheveningen aan het juiste adres. Je vindt er verschillende surfscholen waar je kunt windsurfen of kitesurfen. Een aanrader voor beginners!

    Parkeren

    In de omgeving van de Pier in Scheveningen kun je goed parkeren. De dichtstbijzijnde parkeergarages vind je aan de Gevers Deynootweg en het Gevers Deynootplein. Aan de Zwolsestraat, iets verder van de Pier, zit de grote parkeergarage BKS Parking.

    Kijk voor meer informatie op de website van Strandrestaurant Werelds.
    • Je ontvangt een reserverings e-mail na betaling.
    • Kies een datum en een tijd en vul je gegevens in.
    • Je ontvangt een bevestiging van de reservering per e-mail.
    • Print de bevestiging uit en neem het mee naar Werelds. Zie bovenstaand de kalender, wanneer je kan reserveren. Dit kan per dag veranderen!
    • Let op! Een gemaakte reservering is niet te wijzigen.
    • Kijk op de website van Strandrestaurant Werelds voor actuele informatie en openingstijden.