Een high beer of wine deluxe bij 't Regthuys in Wassenaar!

    € 65
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Wassenaar (Plein 18, 2242 KC).

    High beer of wine deluxe voor 2 personen bij 't Regthuys in Wassenaar, ter waarde van € 65.

    • 3 bieren van het seizoen of 3 glazen wijn.
    • Chorizo kroketjes.
    • Kleine carpaccio.
    • Brood met boter en olijven.
    Beschikbaar van dinsdag t/m zondag van 12:00 tot 17:00 uur. Reserveren verplicht.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 vouchers per veiling.
      • Geniet van een lekker hapje bij elk biertje of wijntje!

      • Een prachtig pand met een mooie geschiedenis.

      • Ideaal voor de lekkere trek tussen de lunch en het diner!

      • Leuk om te combineren met een dagje Wassenaar.

      Beoordeling Iens
      Cijfer: 8,5

      Gemiddelde cijfer: 9.5 - Johan B.
      25 november 2018 - ''Voortreffelijke keuken, prettige bediening.''

      Gemiddelde cijfer: 8 - Wil F.
      16 november 2018 - ''Met dochter en kleindochter hebben we heerlijk gegeten.
      De gerechten waren heel mooi opgediend een lust voor het oog.
      De sfeer is goed en gezellig.
      Voor herhaling vatbaar.''

      Gemiddelde cijfer: 10 - Henri V.

      11 november 2018 - "bijzonder verrassend gegeten vanavond.
      We hebben ons laten verrassen met een 4 gangen menu.
      Een goede Crianza vergezelde ons diner.
      Goede kwaliteit en prijs verhouding.
      Excellent en professionele gastvrijheid.
      Zeer toegankelijk restaurant ook met een beperking."

      Gemiddelde cijfer: 9,5 - Esther B.
      3 november 2018 - ''Wij hebben super lekker gegeten. Goede sfeer. Twee jaar geleden per toeval gaan eten. Nu weer en het is nog steeds net zo goed. Wij komen snel weer een keertje terug! :)''

      Luxe lunch bij Brasserie 't Regthuys!

      Zoek jij iets om je dagje Wassenaar helemaal compleet te maken? Kom dan samen lekker lunchen bij Brasserie 't Regthuys! Op "plein 18" is in het historische pand, waar vroeger recht werd gesproken, een levendige hippe Brasserie/Wijnbar gekomen. Drink een lekker kopje koffie of thee, geniet van een heerlijke lunch, ervaar een luxe diner en proef aan de wijnbar één van de prachtige wijnen. Een heuse aanwinst voor het chique Wassenaar!

      Combineer deze high beer/wine met een heerlijke wandeling op het nabij gelegen strand of door de duinen. Natuurlijk kan je de prachtige straatjes in Wassenaar zelf ook verkennen, zo kom je helemaal in de luxe sfeer.
      • Kijk op de website van Brasserie 't Regthuys voor de actuele informatie en de openingstijden.