Ticketveiling.nl

    Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!

    € 47
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten
    Het is Super Sunday en daarom betaal je vandaag géén administratiekosten op alle veilingen. Win en betaal vandaag voor 23:59 uur je veiling om te profiteren van de actie. Het is op actiedagen als deze niet mogelijk om een kortingscode te gebruiken. Lees hier meer over de actievoorwaarden.

    Geldig voor 2 personen.

    Vlaardingen (Veerplein 18, 3131CN).

    4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

    Een high tea de luxe voor 2 personen bij Veerplein 18, ter waarde van € 47 in Vlaardingen.

    Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers voor 2 personen bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra vouchers per veiling.
      • Geniet van de hartige en zoete lekkernijen.

      • Tijdens de high tea wordt onbeperkt thee geschonken.

      • Alle gerechtjes zijn met de lekkerste ingrediënten bereid.

      • Ervaar de gezellige en gastvrije sfeer van Veerplein 18.

      • Leuk idee voor een vriendinnendagje.

      • Betaald parkeren.
      Beoordeling IENS.nl
      Cijfer: 8,6

      Jacobus D.
      29 november 2018 - ''Gastheer was zeer beleefd, en gaf een goede uitleg over wat wij kregen. (High tea)
      Kwaliteit van het eten was perfect en de bediening was ook goed en vriendelijk.
      Zeker voor herhaling vatbaar.''


      Petra S.
      24 oktober 2018 - ''Heb met vriendinnen genoten van high tea. Was heerlijk en perfect. Personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Voor herhaling vatbaar.''

      Atie V.
      23 oktober 2018 - ''ik had 5 mensen uitgenodigd voor de high tea.De bedining was leuk en het eten was buitengewoon. erg lekker en heel veel . Allemaal waren we zeer tevreden.''

      Kijk voor alle reviews op de website van IENS
      Lees meer

      High tea bij Veerplein 18

      Wil je binnenkort genieten van zoete en hartige lekkernijen? Een high tea is niet meer weg te denken bij Veerplein 18 en is een waar feestje! De high tea de luxe bestaat uit kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! Daarbij wordt er uiteraard onbeperkt thee geschonken. Ze zijn trots op hun gastvrijheid en zullen ervoor zorgen dat het je aan niets zal ontbreken. 


      Omgeving

      Veerplein 18 ligt vlakbij Rotterdam en is daarom prima te combineren met een dagje winkelen. Maar er is nog meer te doen in Rotterdam! Bewonder dieren in Diergaarde Blijdorp, wandel door de pittoreske jachthaven Delfshaven, aanschouw Nederlandse en Europese topstukken in Museum Boijmans Van Beuningen en breng een bezoekje aan de overdekte Markthal. Ben je niet zo’n stadsmens? Blijf dan in Vlaardingen en maak een heerlijke wandeling of fietstocht door de prachtige omgeving.  

      Kijk voor meer informatie op de website van Veerplein 18.

      Lees meer
      • Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij Mijn veilingen.
      • Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
      • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
      • Kijk op de website van Veerplein 18 voor actuele informatie en openingstijden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen