Een high tea de luxe voor 2 personen bij Veerplein 18!

    € 47
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 2 personen.

    Vlaardingen (Veerplein 18, 3131CN).

    4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

    Een high tea de luxe voor 2 personen bij Veerplein 18 (t.w.v. € 47).

    Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers voor 2 personen bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra vouchers per veiling.
      • Geniet van de hartige en zoete lekkernijen.

      • Tijdens de high tea wordt onbeperkt thee geschonken.

      • Alle gerechtjes zijn met de lekkerste ingrediënten bereid.

      • Ervaar de gezellige en gastvrije sfeer van Veerplein 18.

      • Leuk idee voor een vriendinnendagje.

      • Betaald parkeren.
      Beoordeling IENS.nl
      Cijfer: 8,6

      Lara M
      3 maart 2017 - "Ontzettend lekkere high tea gehad en erg vriendelijk personeel. Er waren wat problemen met de reservering maar dit was geen probleem, top!"

      Lizette W
      25 oktober 2016 - "Onlangs genoten van een high tea. Geweldig! Heel veel soorten thee om uit te kiezen (de rooibos kers was mijn favoriet) en zoveel lekkere hapjes dat we niet eens alles op konden. Goede verhouding tussen zoet en hartig. Allebei een eigen theepotje dat weer bijgevuld werd. Via ticketveiling kaartjes gekocht, maar we gaan dit zeker zonder deze actie nog een keer doen. En dan met fooi, want die waren we vergeten omdat we een voucher hadden (sorry...). Aanrader!"

      thundercat461
      12 augustus 2016 - "Wij werden zeer vriendelijk ontvangen. Onze tafel stond keurig op ons te wachten. De high tea was voortreffelijk, evenals de verschillende soorten thee. Wij konden niet alles op en zonder te vragen werd ons een "doggie bag " aangeboden. De service was top. Wij gaan dit zeker nog een keer doen."

      Kijk voor alle reviews op de website van IENS
      Lees meer

      High tea bij Veerplein 18


      Wil je binnenkort genieten van zoete en hartige lekkernijen? Een high tea is niet meer weg te denken bij Veerplein 18 en is een waar feestje! De high tea de luxe bestaat uit kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! Daarbij wordt er uiteraard onbeperkt thee geschonken. Ze zijn trots op hun gastvrijheid en zullen ervoor zorgen dat het je aan niets zal ontbreken. 

      Omgeving

      Veerplein 18 ligt vlakbij Rotterdam en is daarom prima te combineren met een dagje winkelen. Maar er is nog meer te doen in Rotterdam! Bewonder dieren in Diergaarde Blijdorp, wandel door de pittoreske jachthaven Delfshaven, aanschouw Nederlandse en Europese topstukken in Museum Boijmans Van Beuningen en breng een bezoekje aan de overdekte Markthal. Ben je niet zo’n stadsmens? Blijf dan in Vlaardingen en maak een heerlijke wandeling of fietstocht door de prachtige omgeving.  

      Kijk voor meer informatie op de website van Veerplein 18.

      Lees meer
      • Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij Mijn veilingen.
      • Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
      • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.
      • Kijk op de website van Veerplein 18 voor actuele informatie en openingstijden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen