Waan je even in India en geniet van heerlijk eten!

    € 42
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Utrecht (Oudegracht aan de werf 153, 3511 AK).

    Geldig t/m 30 december 2018.

    2 hoofdgerechten naar keuze bij Restaurant Gandhi in Utrecht, ter waarde van € 41,50.

    • Keuze uit elk hoofdgerecht.
    • Drankjes.
      • Dagelijks vers en met liefde bereid.

      • Een prachtige locatie aan het water in hartje Utrecht!

      • Geniet van echt Indiaas eten.

      • De beste gerechten van mild tot pittig!

      • Perfect om te combineren met een dagje Utrecht.

      • Reserveren op het terras is niet mogelijk.

      Beoordeling iens

      Mike D.
      23 september 2018 - ''Weer héérlijk gegeten bij Ganghi, waar het eten altijd bijzonder smaakvol is!!''

      Florence P.
      15 september 2018 - ''Wederom heerlijk gegeten''

      Kim K.
      17 maart 2018 - ''Kom hier regelmatig en het eten is altijd goed. De service is netjes en snel.''

      Lissy H.
      10 maart 2018 - ''Lekker gegeten,vriendelijke bediening gaan we nog een keer heen!''

      Restaurant Gandhi

      Ben jij gek op authentiek Indiaas eten? In hartje Utrecht vind je hier de perfecte plek voor! Gelegen aan een van de prachtige grachten bevindt zich Restaurant Gandhi. Hier merk je pas hoe gezellig Utrecht is. Met smalle straatjes en het knusse restaurant waar je heerlijke Indiase gerechten geserveerd krijgt. Ben jij bestand tegen pittig eten of ga je liever voor iets mild? Of het nou vlees, vis of vegetarisch wordt, bij Indiaas Restaurant Ghandi is er voor ieder wat wils!

      Parkeren/openbaar vervoer

      Op 350 meter afstand is een parkeergarage. Kom dus gerust met de auto! Wil je met het openbaar vervoer? Geen probleem want vanaf Centraal Station Utrecht ben je in minder dan 10 minuten bij het restaurant!

       Kijk voor meer informatie op de website van Restaurant Gandhi.
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
      • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem je voucher mee.
      • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden
      • Reserveren op het terras niet mogelijk.
      • Kijk op de website van Restaurant Gandhi voor de actuele informatie en openingstijden.