Een High Wine voor 2 bij het Prentenkabinet in Leiden!

    € 70
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Leiden (Kloksteeg 25, 2311SK).

    Een High Wine voor 2 personen bij het Prentenkabinet in Leiden, ter waarde van € 69,50.

    • 3 verschillende wijnen.
    • Tafelwater
    • BORRELPLATEAU 'PRENTENKABINET'
      (3 luik amuses met brood en boter)
    Let op: De High Wine is alleen mogelijk bij reservering tussen 17:00-18:30. Niet te gebruiken in combinatie met andere acties.
      • Geniet van overheerlijke wijnen!

      • Gelegen in de prachtige oude Pieterswijk van Leiden.

      • Bevind je in een chique en gezellige ambiance.

      • Onder het genot van luxe amuses!

      Een High Wine bij het Prentenkabinet

      Kan jij echt genieten van een heerlijk wijntje? Dan is het High Wine arrangement echt iets voor jou! Geniet samen met z'n 2-en van verschillende luxe wijnen onder het genot van luxe amuses. Bevind je in een chique ambiance en laat je verwennen!

      In de Buurt

      Combineer je bezoek aan Het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! De boetiekjes in de nauwe steegjes zijn zeker een aanrader. Ook kan je genieten van de prachtige oude binnenstad van Leiden. Loop langs de grachten en zie de karakteristieke oude grachtenpanden.

      Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op 9292.nl of op de 9292 app.
      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
      • Je dient van te voren te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
      • Niet geldig in combinatie met andere actie's en kortingsbonnen.