3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de Euromast!

    € 93
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling. Alleen geldig van zondag t/m donderdag op basis van beschikbaarheid.

    Prachtig uitzicht met entree tot de Euromast en een 3-gangen verrassingsdiner in de Brasserie voor 2 personen, ter waarde van € 92,50.

    • 2 tickets voor de Euromast.
    • 3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de brasserie.
    • Drankjes.
    Niet geldig op vrijdag, zaterdag, feestdagen en dagen met speciale invulling zoals Valentijn en Moederdag.
      • Geniet van het uitzicht en de ondergaande zon vanuit de Brasserie op 100 m hoogte.

      • Laat je verrassen door het 3-gangen verrassingsdiner met dagverse producten.

      • Ga wel 185 meter de hoogte in en bewonder het prachtige uitzicht op de heldere sterren en de skyline van Rotterdam.

      • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.

      • Romantisch dineren met je partner, of gezellig met een vriend(in)!

      • De Euroscoop is niet toegankelijk voor minder validen.
      • Niet geldig op vrijdag, zaterdag, feestdagen en op dagen met speciale invulling zoals Valentijn en Moederdag.

      Beoordeling Iens
      Cijfer: 7,6

      Jolanda M.
      13 mei 2018 - ''Op moederdag heerlijke brunch gehad op de euromast.
      Enthousiast ontvangst, buffet was goed en werd goed aangevuld. Ook aan de kinderen was gedacht, onze zoon genoot van de pannenkoeken en mocht voor mama (en zichzelf) een ijsje maken in de kidsclub.

      De bediening was vriendelijk en de sfeer ontspannen. Kortom, genoten van een leuke ochtend op moederdag!''

      Michelle V.
      14 januari 2018 - ''Ontvangst was prima. We hadden iemand bij ons in een rolstoel en daarvoor regelde ze alles prima. Heerlijk gegeten. We hadden het 4 gangen keuze menu van de chef. Een aanrader.''

      Marieke B.
      19 december 2017 - ''Een tafel geboekt ter ere van de verjaardag van mijn partner. Dit ook doorgegeven. Bij aankomst kreeg hij gelijk een hand en felicitaties. Vervolgens een handgeschreven kaart. En na het dessert een groot bord met daarop "gefeliciteerd" geschreven en wat opgemaakte koekjes en slagroom. Wat een service, erg attent. We hebben heerlijk gegeten en hadden een mooie tafel bij het raam. Vriendelijk personeel. Een aanrader!
      En voor het personeel, nogmaals dank voor de fijne avond!''

      De Euromast

      Voor de romanticus

      Voel jij je romantisch? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal! Een overnachting als deze is een onvergetelijke herinnering.

      Daredevils

      Mocht deze hoogte niet uitdagend genoeg zijn, dan kan je ook abseilen van de Euromast. Terwijl je in de open lucht hangt kan je genieten van het onvergetelijke uitzicht over Rotterdam. Een ware adrenaline kick!

      Vervoer

      • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher. Reserveren op basis van beschikbaarheid.