Geniet van een 3-gangen verrassingsdiner in de Brasserie van de Euromast!

    € 93
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

    Geldig t/m 30 december 2018. Alleen geldig van zondag t/m donderdag op basis van beschikbaarheid.

    Entree tot de Euromast met 3-gangen verrassingsdiner in de Brasserie voor 2 personen (t.w.v. € 92,50).

    • 2 tickets voor de Euromast.
    • 3-gangen verrassingsdiner in de brasserie.
    Drankjes.
      • 3-gangen verrassingsdiner met dagverse producten.

      • Adembenemend uitzicht over de skyline van Rotterdam.

      • Hoogste gebouw van Rotterdam.

      • Leuk om te combineren met een dagje uit in Rotterdam.

      • De Euroscoop is niet toegankelijk voor minder validen.
      • Niet geldig op vrijdag, zaterdag, feestdagen, Valentijn en Moederdag.

      Beoordeling Iens
      Cijfer: 7,4

      Maaike K.
      19 december 2017 - “Wat een heerlijke avond hebben we gehad! Met z'n tweetjes het verrassingsmenu genomen, en het is ons positief bevallen. Bediening was duidelijk geschoold, en het eten was heel lekker. Zeker een aanrader.”

      Mammavanmeisje
      17 oktober  2016 - "Gewoon super gehad! Natuurlijk door het fenomenale uitzicht. Maar ook door het restaurant. Zonder het gevraagd te hebben kregen we een tafel met prachtig zicht op de Erasmusbrug. Bediening was attent. We kregen broodjes vooraf van het huis. Ons eten (pasta pesto) was erg lekker, maar er was wel zuinig omgegaan met de gefrituurde kaas... Ieder krijgt een klein bakje sla. Niet teveel en dat vind ik goed handelen tegen de weggooi-cultuur. Nagerechten: heel lekker! De kinderen krijgen een origineel kinderijsje met een kleine verrassing."

      Julia V.
      7 oktober 2016 - "Afgelopen vrijdag met mijn vriendin genoten van een High Tea. Werkelijk alles was vers bereidt, en we kregen een ruim en gevarieerd aanbod. Echt subliem."

      Voor de romanticus

      Wil je je vriendin of vriend verrassen? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal! Een overnachting als deze is een onvergetelijk cadeau.

      Daredevils

      Als abseilen op jouw bucketlist staat dan ben je hier aan het juiste adres. Terwijl je jezelf laat zakken kan je genieten van een onvergetelijk uitzicht over de wereldstad Rotterdam. Neem je hele familie of nodig een vriend of vriendin uit om samen deze unieke beleving mee te maken.

      Vervoer

      Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast
      • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher. Reserveren op basis van beschikbaarheid.