Geniet van een luxe 5-gangen menu bij Het Prentenkabinet!

    € 130
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Leiden (Kloksteeg 25, 2311SK).

    Een luxe 5-gangen menu voor 2 personen bij het Prentenkabinet, ter waarde van € 130.

    • Drankjes.
    Reserveren op basis van beschikbaarheid.
    Geldig op maandag t/m zondag vanaf 17.00 uur.
    Met mooi weer is het zonnige parkterras geopend!
    Let op: niet geldig op feestdagen.
    Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
      • Het Prentenkabinet is een begrip in Leiden.

      • Een heerlijk zonnig parkterras.

      • Een van de mooiste en meest karakteristieke restaurants in Leiden!

      • Heerlijke en prachtig opgemaakte gerechten.

      Beoordeling TheFork
      Cijfer: 8.9/10.

      Cijfer 10 - Oscar A.
      20 april 2019 - ''Top restaurant, extreem lekker eten en mooie sfeer''

      Cijfer: 10 - Katrin S.
      1 april 2019 - ''Heerlijk gegeten! Leuke sfeer en vriendelijke en snelle bediening!''

      Cijfer 9 - Adrie V.
      30 maart 2019 - ''Weer super lekker gegeten! Vriendelijke bediening en uitleg van de gerechten. Komen hier regelmatig, was zeker weer reden om vaker heen te gaan!''

      Kijk voor alle recensies op de website van Thefork.

      5-gangenlunch of diner bij Het Prentenkabinet!

      Heb je zin om in een mooie omgeving heerlijk te dineren? Kom dan naar het Prentenkabinet! Hier geniet je niet alleen van de lekkerste en prachtig opgemaakte gerechten, gemaakt van streekproducten, maar ontspan je ook volledig op het zonnige parkterras. Het eeuwenoude pand van het Prentenkabinet maakt dit restaurant één van de meest karakteristieke restaurants in Leiden!

      Het Prentenkabinet

      Restaurant het Prentenkabinet is een prachtig karakteristiek restaurant dat zich in de oude binnenstad van Leiden bevindt. Het restaurant heeft een heerlijk zonnig terras. Het restaurant is, dankzij het eeuwenoude pand en de geweldige ambiance, een van de mooiste restaurants van Leiden. De koks van het restaurant koken op hoog niveau. Zij laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten. Ook kunnen zij op verzoek gluten en lactose vrij eten serveren.

      Gastronomique Menu

      AMUSE, BROOD EN BOERENBOTER

      SURPRISE VOORGERECHT
      Geserveerd met boeren brood en boter

      OP DE PLANCHA GEBAKKEN VIS VAN DE DAG
      Geserveerd met garnituur van het seizoen

      SCROPPINO “PRENTENKABINET”
      citroen, limoen en limoncello

      PIECE VAN DE CHEF

      DESSERT PRENTENKABINET

      In de Buurt

      Combineer je bezoek aan Het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! Leiden is de gezelligste stad uit de regio waar je ogen te kort komt! Zie de karakteristieke oude gebouwen en geniet van de mooie parkjes die de stad heeft.

      Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op 9292.nl of op de 9292 app.

      Kijk voor meer informatie op de website van Het Prentenkabinet.

      • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
      • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
      • Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie.