Een 3-gangen suprise lunch voor 2 personen!

€ 80
€ 0
€ 5 administratiekosten
Het is Vierdaagse Voordeel! Je betaalt vandaag géén administratiekosten op deze veiling. De actie is geldig op alle veilingen in de categorie Vierdaagse Voordeel. Tot en met vrijdag 19 juli 2019 komen er elke dag meer actie veilingen bij en profiteer je van nog meer voordeel! Het is bij deze actie niet mogelijk om gebruik te maken van een kortingscode. Lees hier meer over de actie en de voorwaarden.

Leiden (Kloksteeg 25, 2311SK).

Geldig t/m 6 december 2019.

3-gangen surprise lunch menu voor 2 personen bij het Prentenkabinet in Leiden, ter waarde van €80.

  • 3-gangen surprise menu.
  • Brood.
  • Huisgemaakte amuse.
  • Scropino.
  • Drankjes.
Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Geldig op donderdag t/m zondag van 12.30 uur tot 14.30 uur.
Met mooi weer is het parkterras geopend!
Let op: niet geldig op feestdagen.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Culinair lunchen voor 2 personen!

    • Bevind zich in een eeuwenoud pand in de oude binnenstad.

    • Een van de mooiste en meest karakteristieke restaurants van Leiden!

    • Laat je verrassen en geniet van de prachtig opgemaakte gerechten.

    • Ook met dieetwensen kan rekening worden gehouden.

    Beoordeling van TheFork.nl
    Cijfer 8/10.

    Cijfer: 10 - Dik L.
    14 april 2019 - ''Goede bediening en zeer klantvriendelijk, en heerlijk gegeten. Kom zeker terug.''

    Cijfer: 10 - Oscar A.
    20 april 2019 -''Top restaurant, extreem lekker eten en mooie sfeer.''

    Cijfer: 9 - V.
    30 maart 2019 - ''De lunch was weer voortreffelijk samengesteld met verfijnde gerechten en bijpassende wijnen. Vriendelijke medewerkers en een aangenaam verblijf op het terras.''

    Kijk voor alle recensies op de website van Thefork.

    Laat je verrassen bij Het Prentenkabinet!

    Houd jij van verassingen met een culinaire twist? Geniet van een Surprise 3-gangen lunch menu bij het Prentenkabinet in hartje Leiden. Het Prentenkabinet bevindt zich in een eeuwenoud pand met een bijzondere sfeer en een sfeervol terras. Het is dan ook één van de mooiste en meest karakteristieke restaurants van Leiden! De culinaire en prachtig opgemaakte gerechten zullen je doen verrassen!

    In de buurt

    Combineer je bezoek aan Het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! De boetiekjes in de kleine steegjes zijn zeker een aanrader. Ook kan je genieten van de prachtige oude binnenstad van Leiden. Loop langs de grachten en zie de karakteristieke oude grachtenpanden.

    Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Neem bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op 9292.nl of op de 9292 app.

    Kijk voor meer informatie op de website van Het Prentenkabinet.
    • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
    • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
    • Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie.