Geniet van een BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach in Scheveningen!

    € 47
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Scheveningen (Strandweg 20-21-22, 2586ZZ).

    Geldig tot en met 30 september 2018.

    2 personen BBQ bij Solbeach, ter waarde van € 47.

    • Keuze uit vlees, vis of vegetarisch.
    • Geserveerd met diverse sauzen, maiskolf, aardappelsalade en koolsalade.
    • Drankjes.
    Let op! Het is niet mogelijk om per reservering meer dan 2 vouchers te verzilveren!
    Voor de prijs die je per BBQ betaalt, kun je extra vouchers voor 2 personen bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Te combineren met een dagje strand.

      • Prachtig uitzicht op het strand en de Noordzee!

      • Verse vis uit de haven van Scheveningen.

      • Vergeet vooral je zonnebrand niet voor het geval je onverwachts toch langer blijft dan gedacht!

      • Heerlijk ontspannen met een relax muziekje op de achtergrond.

      • Omdat je het eten zelf op de BBQ legt, kan je het grillen hoe jij het het lekkerst vindt!

      • De voucher is niet geldig tijdens de vuurwerkweekenden. Dit is op 10,11, 17, en 18 augustus 2018.
      Beoordeling Iens

      Willeke S.
      16 oktober 2017 - ''De beach BBQ's zijn een aanrader! En vega-vriendelijk :-)

      Vanavond voor de tweede keer geweest. Het eten was weer net zo lekker als de eerste keer en de bediening is erg vriendelijk. Er is wel drie keer gevraagd of alles naar wens was.''

      Simon T.
      8 juli 2017 - "Super gezellig,,, lekker gegeten,, superlieve bediening,, topie,,,,!!!"

      Francesco M.
      25 juni 2017 - "Attente verzorging, direct inspelen op eventuele problemen, vriendelijk, professioneel en in een hele relaxte sfeer. We waren hier voor het eerst en komen graag terug!"

      Kijk voor alle reviews op IENS.

      Place to be!

      Solbeach bevat alles wat een strandpaviljoen moet hebben. Laat je verwelkomen door de gastvrije bediening, kies een plekje uit en geniet van een prachtig uitzicht over strand en zee. De frisse inrichting bestaat vooral uit hout, robuust staal en vrolijk gekleurde details. Je kan hier ontbijten, lunchen, dineren en natuurlijk borrelen. De kaart bevat vis, vlees en vegetarische gerechten. Ga je voor een frisse maaltijdsalade of juist iets van de BBQ? Maak het jezelf gemakkelijk en leun lekker achterover in één van de loungebanken terwijl je geniet van een Sol biertje met een ontspannen muziekje op de achtergrond! Eén ding is zeker, je moet hier een keer geweest zijn met je lief, vriend(innen) of met de hele familie!

      Kijk voor meer informatie op de website van Strandtent Solbeach.
      • Let op! Het is niet mogelijk om per reservering meer dan 1 voucher te verzilveren!