Samen naar Kasteeltuinen Arcen!

€ 35
€ 0
€ 5 administratiekosten

Arcen (Lingsforterweg 26, 5944 BE).

Geldig t/m 3 november 2019 m.u.v. avondopenstellingen en Elfia (20 t/m 23 september 2019).

2 tickets voor Kasteeltuinen Arcen en geniet van de meest veelzijdige bloemen- en plantenparken van Europa, ter waarde van € 35 in Limburg.

Tickets voor kinderen zijn te koop via www.kasteeltuinen.nl.
Gratis entree voor kinderen t/m 3 jaar.
    • In de maanden juli en augustus mag bij iedere betalende volwassene 1 kind t/m 17 jaar gratis mee.

    • Kasteeltuinen Arcen is vier jaar op rij door Land van ANWB verkozen tot een van de leukste uitjes van Limburg!

    • Met meer dan 15 verschillende tuinen, vele vijverpartijen en watervallen.

    • Dagelijks gratis op het programma: rondleidingen, midgetgolfen en tentoonstellingen.

    • Kasteeltuin Arcen heeft een goed gevulde evenementenkalender.

    "Grenzeloos genieten" - Hans76
    9 juni 2019 - "Vandaag speciale dag in de Kasteeltuinen met ridders, lekker taartje gegeten op terras, mooie tuin en met heel veel bloemen, ook voor kids leuk met speeltuin en kleine dieren"

    "Zeker de moeite waard" - MG44-VOS
    31 mei 2019 - "Echt de moeite waard om een keer te gaan. Heel veel verschillend tuinen mooi aangelegd. Prachtig gezicht. Was een heerlijk bezoekje in Arcen"

    "Grote en mooie/afwisselende tuinen" - Chiissie

    15 mei 2019 - ''De tuinen waren veel groter dan we dachten, je kan er makkelijk een halve dag vermaken. Leuke afwisseling en prachtige creaties. Grote midgetgolfbaan op een heuvel, mooi kasteel en bij ons was er ook extra entertainment''

    Kasteeltuinen Arcen

    Ben je een natuurliefhebber of wil je een keer een verrassend dagje uit? Breng dan zeker een bezoek aan het meest veelzijdige bloemen- en plantenpark van Europa. Je kunt hier urenlang meer dan 15 verschillende tuinen, vele vijverpartijen en watervallen bewonderen. Neem tussen het wandelen door plaats op een bankje en geniet van het prachtige uitzicht. Daarbij organiseert het park leuke activiteiten zoals ontdektochten voor kinderen, gratis rondleidingen, muziekoptredens en roofvogeldemonstraties. Het historische Kasteel Arcen met wisselende exposities is ook zeker een bezoekje waard.

    Volop kinderplezier

    Kasteeltuinen Arcen biedt volop speelplezier voor kinderen! Ze kunnen midgetgolfen op de prachtige 21-holes baan, ravotten bij het speelstrand en het park ontdekken met een seizoensspeurtocht.

    Kasteeltuinen Arcen ligt in het Noord-Limburgse Arcen tussen Venlo en Nijmegen. Het pittoreske dorpje ligt vlakbij de Duitse grens en op slechts 10 minuten rijden van Venlo. Indien je met de auto reist, kun je voor € 5 je auto parkeren. Reis je met het openbaar vervoer? Stippel dan je route uit op de website van 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van Kasteeltuinen Arcen
    • Kijk op de website van Kasteeltuinen Arcen voor de actuele informatie en de openingstijden.