Een rondvaart door Haarlem voor 2 personen!

€ 28
€ 0
€ 5 administratiekosten

Meerdere opstapplaatsen, Haarlem.

6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Ontdek de prachtige binnenstad van Haarlem vanaf het water met 2 tickets voor een rondvaart van circa 50 minuten van Smidtje Canal Cruises, ter waarde van € 28.

Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 vouchers per veiling.
    • Ontdek Haarlem op een speciale en leuke manier vanaf het water!

    • Je kunt gebruik maken van het gidssysteem zodat je meer te weten komt over Haarlem (in diverse talen mogelijk).

    • Er zijn meerdere opstapplaatsen.

    • Zie binnen 50 minuten alle hoogtepunten van de mooie stad Haarlem.

    • In de avonduren niet geopend.
    50 minuten durende rondvaart door Haarlem
    Ontdek Haarlem op een totaal andere manier! Deze rondvaart is ideaal om alle hoogtepunten te zien binnen een korte tijd. Tijdens de 50 minuten durende rondvaart ontdek jij de prachtige historische binnenstad van Haarlem. Tevens kun je tijdens de rondvaart genieten van het meeslepende verhaal over de verschillende bezienswaardigheden die Haarlem rijk is.

    Kijk voor meer informatie over opstapplaatsen, routes en openingstijden op de website van Smidtje Canal Cruises.

    • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
    • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Reserveren is niet nodig. Je kunt je voucher inleveren bij diverse opstapplaatsen in Haarlem.