Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8/10 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Geniet met 2 personen van een 2 uur durende rondvaart!

€ 25
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten
Op woensdag 26 juni 2019 betaal je géén administratiekosten op deze veiling. De actie is alleen geldig op de categorie Zomer. Win en betaal vandaag je veiling om te profiteren van deze actie. Het is tijdens acties zoals deze niet mogelijk om een kortingscode te gebruiken. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Geldig voor 2 personen.

Drimmelen - Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw (Biesboschweg 2, 4924BB).

3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

Een 2 uur durende rondvaart voor 2 personen door de Brabantse Biesbosch, ter waarde van € 25.

Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 extra vouchers per veiling.
    • Dankzij het panoramadek kun je ultiem van de natuur genieten.

    • Nationaal Park De Biesbosch is nummer 5 op de lijst van grootste natuurparken van Nederland.

    • Bewonder prachtige vogels!

    • De schipper vertelt je het een en ander over hetgeen wat je onderweg te zien krijgt.

    • Alle schepen zijn verwarmd en uitgerust met toiletvoorziening, bar en geluidsinstallatie.

    • Het is noodzakelijk om te reserveren.

    Dieren in De Brabantse Biesbosch

    Dankzij het natte gebied is de Brabantse Biesbosch drukbezocht door verschillende soorten watervogels. Er zijn maar liefst 123 verschillende soorten broedvogels in het gebied geteld. Onder de vele soorten vogels vallen ook een aantal bijzondere vogelsoorten, zoals de blauwborst, cetti's zanger, nachtegaal, ijsvogel, grote zilverreiger, lepelaar, zeearend en de visarend. Met een beetje geluk zie je naast de prachtige vogels en geweldige natuur ook nog een echte bever!

    De vloot

    Rondvaartbedrijf de Zilvermeeuw beschikt over een scala aan verschillende schepen. Zo hebben ze bijvoorbeeld ook elektrische schepen, ideaal voor het behoud van de natuur. De vloot van de Zilvermeeuw bestaat uit maar liefst 7 schepen.

    Kijk voor meer informatie op de website van de Zilvermeeuw.

    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
    • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Kijk op de website van de Zilvermeeuw voor de actuele informatie en de openingstijden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen