2+2 gratis tickets voor Plopsa Indoor Hasselt op 5 januari!

Voor 4 personen (bijkopen mogelijk).

Hasselt - België (Gouverneur Verwilghensingel 70, 3500).

Geldig op zondag 5 januari 2020 (Kerstvakantie).

Geniet met 4 personen van een dagje Plopsa Indoor Hasselt op 5 januari 2020, ter waarde van € 86.

  • Liveshow met Kabouter Klus (bekent van de televisiereeks Kabouter Klus).
  • Gratis toegang voor kinderen kleiner dan 85 cm.
  • De openingstijden zijn van 10:00 tot 17:30 uur.
  • Vanuit Eindhoven/Valkenswaard is het slechts een uur rijden en vanuit Maastricht/Valkenburg slechts 40 minuutjes rijden.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 8 tickets bij te kopen.
    • Geniet van meer dan 25 supercoole attracties.

    • Exclusief op Ticketveiling!

    • Unieke liveshow met Kabouter Klus.

    • Dagelijkse Bumba show!

    • Dansen in de sneeuw.

    • Ontmoet al je favoriete Plopsa-figuren!

    • Papa’s en mama’s kunnen even uitblazen in het Studio 100 Café.

    • Een hele dag plezier voor Ploppertjes van 2 tot 10 jaar!

    • Tickets ook verkrijgbaar voor 2 of 3 personen.

    Plopsa Indoor Hasselt

    Alle kleine ploppers tussen 2 en 10 jaar komen ogen en oren te kort in dit geweldig leuke pretpark! Met maar liefst 25 indoor- en 5 outdoor activiteiten beleven de kleinsten hier hun grootste avonturen. Laat je betoveren door de Bumba Show en ga op verkenning in Maya’s wereld. Voel de kriebels in je buik op de Wickie Coaster en scheep in voor het avontuur met Piet Piraat op de Scheve Schuit. Klik hier voor alle attracties.
    Papa en mama kunnen ondertussen uitrusten in het Studio 100 Café. Vergeet na afloop niet om op de foto te gaan met je favoriete Plopsa figuur!

    Kerst met Klus in Plopsa Indoor Hasselt

    Op 5 januari vier je samen met de echte Kabouter Klus van televisie een witte kerst in Plopsa Indoor Hasselt! Tijdens de te gekke liveshow ga je samen met Klus op avontuur en dans je tussen de dwarrelende sneeuwvlokjes op het Dorpsplein.

    • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
    • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.