2 tickets voor Plopsa Indoor Hasselt incl. liveshow met Kabouter Klus!

€ 43
€ 0
€ 5 administratiekosten

Hasselt - België (Gouverneur Verwilghensingel 70, 3500).

Geldig op zondag 5 januari 2020 (Kerstvakantie).

Geniet met 2 personen van een dagje Plopsa Indoor Hasselt inclusief een liveshow met Kabouter Klus, ter waarde van €43.

  • Gratis toegang voor kinderen kleiner dan 85 cm.
  • De openingstijden zijn van 10:00 tot 17:30 uur.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 8 tickets bij te kopen.
    • Unieke liveshow met Klus.

    • Dansen in de sneeuw.

    • Geniet van meer dan 25 supercoole attracties.

    • Ontmoet al je favoriete Plopsa-figuren!

    • Papa’s en mama’s kunnen even uitblazen in het Studio 100 Café.

    • Een hele dag plezier voor Ploppertjes van 2 tot 10 jaar!

    Kerst met Klus in Plopsa Indoor Hasselt

    Op 5 januari vier je samen met de echte Kabouter Klus van televisie een witte kerst in Plopsa Indoor Hasselt! Tijdens de te gekke liveshow ga je samen met Klus op avontuur en dans je tussen de dwarrelende sneeuwvlokjes op het Dorpsplein.

    Plopsa Indoor Hasselt

    Alle kleine ploppers tussen 2 en 10 jaar komen ogen en oren te kort in dit geweldig leuke pretpark! Met maar liefst 25 indoor- en 5 outdoor activiteiten beleven de kleinsten hier hun grootste avonturen. Ze kunnen op ontdekking in Maya's Wereld, rondracen op de Wickie Coaster of op avontuur met Piet Piraat op de Scheve Schuit. Papa en mama kunnen uitrusten in het Studio 100 Café. Vergeet na afloop niet om op de foto te gaan met je favoriete Plopsa figuur!

    • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
    • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.