Ontdek de magische Grotten van Han en het Wildpark!

€ 62
€ 0
€ 5 administratiekosten
Het is de derde dinsdag van september en dat betekent: Prinsjesdag! Vandaag mag je daarom GRATIS één keer aan het prijzenrad draaien om te ontdekken wat er voor jou in de gouden koffer zit. Daarna kun je na elke gewonnen en betaalde veiling opnieuw draaien aan het prijzenrad. De actie is alleen vandaag 17 september geldig. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Han-sur-Lesse, België (Rue J. Lamotte 2, 5580).

Geldig t/m 10 november 2019.

Je ontvangt de ticket(s) na betaling per e-mail.

Ga een dag op avontuur met 2 Passhan tickets: combiticket Grotten van Han en Wildpark, ter waarde van € 62.

  • Het Passhan ticket is geldig voor de Grotten van Han, het Wildpark, PrehistoHan en Han 1900.
  • Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang.
Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra tickets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 tickets per veiling.
    • Bewonder de druipsteenformaties en de onderaardse rivier in de grotten.

    • Het Domein van de Grotten van Han werd vorig jaar bekroond tot Unesco Geopark

    • Bezoek het Wildpark avontuurlijk te voet of met de Safari-car.

    • Geniet van het nieuwe 360° spektakel in de grootste zaal van de grotten van Han.

    Beoordeling Tripadvisor

    ''De moeite waard'' - otlaaa
    2 augustus 2019 - ''Een bezoek aan de grotten in combinatie met een bezoek aan het wildpark is een leuk dagje uit! Onze jongens vonden de grotten indrukwekkend. Soms was de gids iets te lang aan het vertellen waardoor het wat saai werd. Maar hij deed erg zijn best om er wat humor in te brengen.
    In het wildpark kun je erg mooi wandelen en zo de dieren van dichtbij bekijken. Erg ruim opgezet waardoor je soms hele stukken niemand tegen komt. Heel fijn!''

    ''Schitterende grot en mooi wildpark'' - neeltjew19
    26 juli 2019 - ''We kochten ons kaartje en gingen per open bus het wildpark in. Veel te zien en een mooie trip door prachtig landschap. Bij de beren moesten we eruit. Daar wat gegeten en 300 mtr verderop de open bus naar het begin genomen. Daar even wat warms aangetrokken (bij aankomst in een van de kluisjes gedaan)en per treintje naar de grotten gegaan. Een must see!! Ik heb vaker grotten gezien maar deze is zo immens en verrassend(en lekker koel: 13 graden)! Leuk voor jong en oud maar je moet wel goed ter been zijn. Veel trappen en het duurt 1,5 uur. Tot slot even in het prehistomuseum de schatten bewonderd die ooit in de Grotten gevonden zijn. Een heel leuk uitje! Goed te doen met 2 jonge (5 en 8) kinderen.''

    ''Een geweldige dag gehad'' - Emiel N
    10 juli 2019 - ''De tocht door de grotten gedaan in combinatie met de volledige wandelroute door het dierenpark. Beide zijn goed georganiseerd en leuk aangekleed. De lange wandeltocht door het dierenpark is best pittig voor een 5,5km tocht maar met genoeg rustplaatsen wel te doen voor iedereen (rolstoelers uitgesloten wat dit zou best lastig zijn in het park maar ook in de grotten).''

    Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.nl.

    Het Wildpark

    Ga op avontuur door het Wildpark en maak een safari in je achtertuin! Je kunt het park te voet verkennen of plaatsnemen in de Safari-car. Reis door de tijd en ontdek de vele diersoorten die leven of geleefd hebben in deze regio. Met een beetje geluk spot je zelfs de Europese ''big five'' bestaande uit; Europese bizons, bruine beren, wolven, lynxen en de bijzondere veelvraat uit Scandinavië!

    De Grotten van Han

    Duik vervolgens onder de grond en laat je betoveren door de magie van één van de mooiste grotten van Europa! De grot is extra bijzonder door de schoonheid van de kalkafzettingen en de uitgestrekte zalen. Sinds 2017 zijn de natuurlijke kleuren van de Grot en de schoonheid van de druipstenen nog veel duidelijker zichtbaar door de nieuwe LED-verlichting in de Grot. Nieuw dit jaar is de klank- en lichtshow Origin, die je meevoert naar de oorsprong van onze wereld en de Grot... Een 360° spektakel!

    PrehistoHan

    Han 1900

    Kijk voor meer informatie op de website van de Grotten van Han