Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 4.3 van 5.0 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Beleef een spetterende dag bij het Watermuseum in Arnhem!

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Wil je op de hoogte blijven van deze en andere veilingen? Stel een veilingalert in of schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Bekijk alle veilingen

Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Arnhem (Zijpendaalseweg 26-28, 6814 CL Arnhem).

4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

Beleef een leuke en leerzame dag met 2 tickets voor het Watermuseum, ter waarde van € 21 in Arnhem.

Bijzonderheden
  • Kinderen t/m 3 jaar zijn gratis. 
Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 extra vouchers per veiling.
    • Leuk én leerzaam museumuitje voor het hele gezin. 

    • Gevestigd in een oude Begijnenmolen uit de 15e eeuw.

    • Het museum biedt een verrassende tentoonstelling en leuke activiteiten.

    • Kinderen kunnen spelenderwijs kennis maken met het belang van schoon drinkwater.

    • Geniet na je bezoek aan het museum nog van een hapje en drankje bij het bijbehorende Grand Cafe aan de Beek.

    • Het museum heeft weinig eigen parkeerplaatsen, er is wel voldoende (betaalde) parkeergelegenheid in de directe omgeving. 
    Beoordeling TripAdvisor.nl
    4 van de 5 sterren

    "Leuk en leerzaam museum'' - Hans B
    8 juni 2019 - "Het is eigenlijk geen museum, maar een hele leerzame ervaring als je iets wilt weten over water in Nederland. Van rivierwater, naar drinkwater en rioolwater. Alles wordt netjes uitgelegd, veelal door interactieve spellen. Het is zowel voor kinderen als volwassenen heel leuk."

    ''Museumbezoek!'' - Schooljuffrouw
    25 april 2019 - ''Omdat het in onze vakantie vandaag wat minder weer was gingen we naar dit museum toe. Wat een geweldig museum om met kinderen naar toe te gaan.
    Er valt van alles te ontdekken en ze kunnen ook aan allerlei activiteiten meedoen.
    Onze kleinzoon ging shampoo maken en in de sloot vissen en onder een microscoop.
    Ook voor volwassenen erg leuk. Je kunt er enige uren doorbrengen."


    "Heel leuk om met kinderen te doen." - Ingrid V
    1 januari 2019 - " Een super leuk museum om samen met kinderen te bezoeken. Spelenderwijs leren kinderen meer over water in Nederland. Vaak zijn er ook leuke kinderactiviteiten te doen.''

    Kijk voor alle reviews op de website van Tripadvisor.
    Lees meer

    Het Nederlands Watermuseum

    Het Nederlands Watermuseum zorgt voor een spetterend dagje uit voor het hele gezin! Tijdens een bezoek aan dit museum wordt je bewust gemaakt van iets wat elke Nederlander als heel normaal beschouwt: schoon drinkwater. Naast dat het een echt doe-museum is, is het ook nog gevestigd in een prachtige Begijnenmolen uit de 15e eeuw. Wat is er een betere plek voor een watermuseum dan in een molen!

    Het Waterlab
    Iedere zondag biedt het Watermuseum de mogelijkheid voor kinderen van 6 t/m 12 jaar om als een echte waterprofessor te experimenteren met water. De extra kosten hiervoor zijn € 1,50 per kind. Reserveren voor het Waterlab is helaas niet mogelijk.

    Grand Café aan de Beek
    Bij een gezellig dagje weg hoort lekker eten! Naast het museum is het sfeervolle Grand Café aan de Beek gevestigd, hier kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras en geniet van het prachtige uitzicht op de Sint-Jansbeek.

    Auto en openbaar vervoer
    Het Watermuseum is goed bereikbaar met de auto. Kom je toch liever met het openbaar vervoer? Check dan je volledige route op 9292. 

    Kijk voor meer informatie op de website van het Watermuseum.

    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en en laat deze in het museum bij de info en tickets balie scannen op geldigheid. Vervolgens ontvang je je entreetickets.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Kijk op de website van het Watermuseum voor de actuele informatie en de openingstijden.