Ontdek de wereld van politie, brandweer en ambulance!

€ 20
€ 0
€ 5 administratiekosten

Almere (Schipperplein 4, 1315SB).

2 tickets voor het museum over politie, brandweer en de ambulance bij het Veiligheidsmuseum PIT, ter waarde van € 20 in Almere.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Supervoordelig, je betaalt maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Kinderen kunnen zich verkleden als brandweerman en de brandweerspeurtocht doen.

    • Geniet met het hele gezin van een leuk en leerzaam uitje; PIT is fascinerend voor bezoekers van alle leeftijden.

    • Leer alles over Jan van der Heijden II, de persoon die de brandweerslang heeft uitgevonden!

    • Een gigantische collectie van maar liefst ruim 750 objecten.

    • Ontmoet echte brandweermannen en politieagenten met demonstraties.

    • PIT is s'avonds niet geopend, alleen geopend tussen 11:00 en 17:00 uur. Waarbij de openingstijden met schoolvakanties en feestdagen kunnen afwijken.
    PIT, het museum over onze veiligheidsdiensten!
    Ben je groot fan van de brandweer, politie en ambulance? Dan ben je bij Veiligheidsmuseum PIT aan het juiste adres. Ontdek met het hele gezin hoe deze instanties zijn ontstaan en aanschouw de indrukwekkende collectie van het nationaal veiligheidsmuseum. Waan je tijdens deze leuke activiteit in de wereld van onze veiligheidsdiensten door middel van een interactieve experience en verschillende prachtige rondleidingen. Een leerzaam en vooral gezellig uitje met demonstraties van echte brandweermannen en politieagenten.

    PAW Patrol speurtocht
    Speciaal voor de kleine kinderen heeft PIT een PAW Patrol speurtocht uitgezet in het museum. Ga op avontuur en leer spelenderwijs alles over het werk van de politie, brandweer en ambulance.

    Veiligheidsmuseum PIT ligt op zo'n 10 à 15 minuten lopen van station Almere Centrum. Kom je met het openbaar vervoer? Check altijd even 9292.nl. Het museum is ook goed bereikbaar met de auto. Je kan parkeren bij de Schippergarage.

    Kijk voor meer informatie op de website van Veiligheidsmuseum PIT.
    • Kijk op de website van Veiligheidsmuseum PIT voor de actuele informatie en de openingstijden.