2 tickets voor het Moco Museum in hartje Amsterdam!

€ 36
€ 0
€ 5 administratiekosten

Bewonder met 2 personen de moderne en hedendaagse kunst in het Moco Museum, ter waarde van € 36 in hartje Amsterdam.

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 9 jaar.
  • De historische villa heeft veel trappen en geen lift en is hierdoor dus minder toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn.
  • Kinderwagens, trolleys of koffers mogen uit veiligheidsoverwegingen niet worden meegenomen het museum in.
    • Raak geïnspireerd door de kunstwerken van o.a. Banksy en Daniel Arsham.

    • Beluister de audiotour en leer meer over de kunstwerken (verkrijgbaar in het Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans).

    • Het museum is gehuisvest in een prachtig herenhuis uit 1904 genaamd Villa Alsberg.

    • Het museum maakt het mogelijk om exclusieve kunstwerken uit particuliere collecties toegankelijk te maken voor een groter publiek!

    • Leuk om te combineren met een dagje Amsterdam.

    • Betaald parkeren. De dichtstbijzijnde parkeergarage is de Q-Park onder het Museumplein, met de ingang tegenover Het Concertgebouw aan de westkant van het Museumplein.

    Het Moco Museum

    In een statige stadsvilla aan het Museumplein in Amsterdam huist het Moco Museum. Je vindt hier indrukwekkende, inspirerende en moderne kunstwerken van kunstenaars over de hele wereld. Bekende kunstenaars zoals Banksy en Daniel Arsham maar ook minder bekende kunstenaars krijgen hier een podium.

    Exposities die nu te zien zijn:

    • Banksy - Laugh Now
    • Daniel Arsham - Connecting Time: t/m 6 januari 2020
    • Moco Masters: kamers van Kusama & JR. Kunstwerken van onder andere Warhol, Haring KAWS & Hirst

    Combineren met een dagje Amsterdam

    Je kunt het Moco Museum goed combineren met andere leuke activiteiten en bezienswaardigheden in Amsterdam. Combineer je bezoek bijvoorbeeld met andere musea in Amsterdam zoals het Rijksmuseum, of ga een dagje shoppen op de Kalverstraat. Maak een tour in een rondvaartboot, bezoek de 9 straatjes, of laat je culinair verrassen in één van de vele restaurants.

    In de omgeving van het Museumplein in Amsterdam kun je goed parkeren. Direct aan het Museumplein vind je een Q-park. Op 5 minuten lopen vind je Parkeergarage Overtoom. Deze parkeergarage is iets goedkoper dan de parkeergarage aan het Museumplein. Je kunt hier uitsluitend afrekenen met Parkmobile.

    Reis je met het openbaar vervoer? Pak dan van Amsterdam Centraal de bus of tram naar het Museumplein. Je kunt er ook voor kiezen om te lopen. De wandeling duurt circa een half uur. Ideaal als je de stad iets beter wil leren kennen! Stippel je volledige route uit op de website van 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van het Moco Museum
    • Je ontvangt de voucher na betaling direct per e-mail.
    • De voucher vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Kijk op de website van het Moco Museum voor de actuele informatie en de openingstijden.