Ontdek met 2 personen de grotten van MergelRijk!

€ 25
€ 0
€ 5 administratiekosten
Wat is de actie?
Het is CRAZY SALE bij Ticketveiling.nl! Van zondag 16 februari t/m zondag 23 februari 23:59 uur betaal je géén administratiekosten op ALLE veilingen

Goed om te weten:
  • De actie is geldig op ALLE veilingen.
  • De korting wordt automatisch verrekend bij het betalen.
  • De actie is geldig vanaf zondag 16 februari.
  • De actie is geldig tot en met zondag 23 februari .
  • Win én betaal uiterlijk zondag 23 februari vóór 23:59 uur om te profiteren van deze actie.
  • Het is tijdens deze actie niet mogelijk om gebruik te maken van een kortingscode.

Valkenburg (Daalhemerweg 31a, 6301 BJ).

Geldig t/m 31 december 2020.

2 tickets voor een leuk dagje uit bij de grotten van MergelRijk in Valkenburg, ter waarde van € 25.

  • Het maken van een eigen mergelsouvenir.
    • MergelRijk is een bijzondere, eeuwenoude mergelgroeve (grot).

    • Met onder andere levensgrote mergelbeelden, prachtige zandsculpturen, interessante filmpjes en unieke kunstwerken.

    • Ontdek DINO Adventure!

    • Kinderen krijgen een leuk doe-boekje met speurtocht en diploma.

    • Er is veel te zien en te beleven voor jong én oud.

    • In de gezellige brasserie (gevestigd in een groeve) kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten.

    MergelRijk, Grot met Dino’s, Miniaturen, Mergel- en Zandsculpturen!

    MergelRijk is de leukste Grot van Valkenburg. In MergelRijk kun je zelfstandig zonder gids rondwandelen door een sfeervol verlichte grot. Je komt er Dino’s, prachtige Miniaturen, Mergel- en Zandsculpturen tegen. Kom te weten hoe de grotten in Limburg zijn ontstaan, waarvoor ze werden gebruikt en wat er allemaal met Mergel wordt gedaan.

    Dino Adventure

    Kom in het ondergrondse gangenstelsel heel dicht bij de Dino's. Je leert er alles over de Dino’s. Hoe, waar en wanneer ze leefden en waarom ze uitstierven.

    Fossiel- en mijnmuseum

    In het fossielenmuseum worden de verhalen verteld over de winning van vuursteen, mergel en steenkool.

    Voor Kinderen is MergelRijk extra leuk omdat ze spelenderwijs kunnen leren door de vele doe-activiteiten: DINO Adventure, mergeltekenen, fossielen zoeken, mergelblokje bewerken, speurboekje, films kijken van o.a. de mergeltovenaar, interactieve tablets  en nog véél meer.

    Kijk voor meer informatie op de website van MergelRijk
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen.
    • Kijk op de website van MergelRijk voor de actuele informatie en de openingstijden.