2 tickets voor Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam!

5.0 / 5 (2 beoordelingen)
Tickets voor Het Scheepvaartmuseum bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting. Bied mee vanaf 1 euro!

5.0 / 5 (2 beoordelingen)

  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 tickets voor een indrukwekkende dag uit bij het Scheepvaartmuseum, ter waarde van € 33.

  • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
  • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.

attenburgerplein 1
1018 KK

Ontdek Het Scheepvaartmuseum Amsterdam

Ontdek hoe het maritiem leven zich in de afgelopen 5 eeuwen afspeelde. Op een prachtige locatie in Amsterdam staat het monumentale gebouw uit 1656. Daniel Stalpaert heeft dit pand ontworpen als pakhuis van de Admiraliteit van Amsterdam. In de Gouden Eeuw werd het Zeemagazijn gebouwd, Amsterdam was destijds de grootste haven ter wereld. Nog altijd is het Zeemagazijn één van de indrukwekkendste gebouwen in regio.

Het Scheepvaartmuseum laat aan zowel jong als oud zien wat voor impact de maritieme wereld heeft gehad op de samenleving. Dit doet het museum vanuit 3 pijlers:

Toonaangevend & Onderzoek
Het museum heeft een toonaangevende maritieme collectie en bibliotheek. De schoonheid en geschiedenis is voor iedereen beschikbaar. Dit wordt mede mogelijk gemaakt door de verdiepende presentaties en kennisdeling van nationale en internationale onderzoekers.

Betrokken & Urgent
De wereld is continu in beweging en wordt geconfronteerd met grote veranderingen en uitdagingen. Door de ontwikkelingen vanuit het verleden, het heden en de toekomst aan te grijpen wordt het dialoog gestart.

Ondernemend & Verbindend
Door de open cultuur, het ondernemende karakter, het stimuleren van talent en door midden in de samenleving te staan zorgt het Scheepvaartmuseum voor verbinding.

Spectaculaire Virtual Reality
Ontdek door middel van de Virual Realty tijdreis hoe het leven aan boord van het VOC-schip Amsterdam was tijdens de Gouden Eeuw. Ervaar ook hoe de historische haven van Amsterdam in de bloei van haar leven was en hoe dit gebied zich ontwikkelde tot een bedrijvige haven. Beleef de Gouden Eeuw in Het Scheepvaartmuseum Amsterdam!

Kijk voor meer informatie op de website van 'Het Scheepvaartmuseum'