2 tickets voor Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam!
- 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
- De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Kijk op de website van Het Scheepvaartmuseum voor actuele informatie en de openingstijden.
Ontdek Het Scheepvaartmuseum Amsterdam
Ontdek hoe het maritiem leven zich in de afgelopen 5 eeuwen afspeelde. Op een prachtige locatie in Amsterdam staat het monumentale gebouw uit 1656. Daniel Stalpaert heeft dit pand ontworpen als pakhuis van de Admiraliteit van Amsterdam. In de Gouden Eeuw werd het Zeemagazijn gebouwd, Amsterdam was destijds de grootste haven ter wereld. Nog altijd is het Zeemagazijn één van de indrukwekkendste gebouwen in regio.
Het Scheepvaartmuseum laat aan zowel jong als oud zien wat voor impact de maritieme wereld heeft gehad op de samenleving. Dit doet het museum vanuit 3 pijlers:
Toonaangevend & Onderzoek
Het museum heeft een toonaangevende maritieme collectie en bibliotheek. De schoonheid en geschiedenis is voor iedereen beschikbaar. Dit wordt mede mogelijk gemaakt door de verdiepende presentaties en kennisdeling van nationale en internationale onderzoekers.
Betrokken & Urgent
De wereld is continu in beweging en wordt geconfronteerd met grote veranderingen en uitdagingen. Door de ontwikkelingen vanuit het verleden, het heden en de toekomst aan te grijpen wordt het dialoog gestart.
Ondernemend & Verbindend
Door de open cultuur, het ondernemende karakter, het stimuleren van talent en door midden in de samenleving te staan zorgt het Scheepvaartmuseum voor verbinding.
Spectaculaire Virtual Reality
Ontdek door middel van de Virual Realty tijdreis hoe het leven aan boord van het VOC-schip Amsterdam was tijdens de Gouden Eeuw. Ervaar ook hoe de historische haven van Amsterdam in de bloei van haar leven was en hoe dit gebied zich ontwikkelde tot een bedrijvige haven. Beleef de Gouden Eeuw in Het Scheepvaartmuseum Amsterdam!
Kijk voor meer informatie op de website van 'Het Scheepvaartmuseum'