2 tickets voor de tentoonstelling Discover Rembrandt!

€ 30
€ 0
€ 5 administratiekosten

Amsterdam - RAI Amsterdam (Europaplein 24, 1078 GZ).

Geldig t/m 1 september 2019

Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

2 tickets voor de adembenemende tentoonstelling Discover Rembrandt – His Life and All His Paintings in de RAI Amsterdam, ter waarde van €30.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kan je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Een indrukwekkende en absoluut bijzondere tentoonstelling!

    • 'De ideale rondleiding door Rembrandts oeuvre' volgens Ernst van de Wetering.

    • Inclusief het schilderij 'De Nachtwacht' in oorspronkelijke staat, voordat het in 1715 werd afgesneden.

    • Een collectie van 350 reproducties van één van de grootste kunstenaars uit de wereldgeschiedenis.

    • Deelname aan verschillende schilderworkshops is mogelijk.

    • De tentoonstelling is t/m zondag 1 september 2019 te bewonderen.

    Discover Rembrandt – His Life and All His Paintings
    Speciaal in het Rembrandtjaar hebben Stabilo International, Onderneming & Kunst en de RAI Amsterdam het voor jou mogelijk gemaakt om alle kunstwerken van Rembrandt te aanschouwen. De tentoonstelling Discover Rembrandt - His Life and All his Paintings die tot en met 1 september 2019 duurt, laat alle reproducties van alle 350 werken van Rembrandt zien. De producties tonen het ware verhaal van Rembrandt in chronologische volgorde.

    Een ode aan één van de grootste kunstenaars uit de wereldgeschiedenis volgens vele kenners. De collectie bestaat namelijk uit reproducties van alle 317 schilderijen die zijn toegeschreven aan Rembrandt. Ook de ruim 50 schilderijen die niet toegankelijk zijn voor het publiek, de verdwenen, de gestolen en de beschadigde werken zijn op ware grootte gereproduceerd.

    De Nachtwacht in originele staat
    Daarnaast is mede door de onuitputtelijke kennis van professor Ernst van de Wetering, de belangrijkste Rembrandt-geleerde ter wereld, zelfs het originele schilderij van 'De Nachtwacht' gereproduceerd. Inclusief de delen die in 1715 zijn afgesneden!

    Volwassenen kunnen deelnemen aan verschillende schilderworkshops. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen zich vermaken door te schilderen of door gezellig te tekenen.

    De tentoonstelling is te zien in Elicium Ballroom RAI Amsterdam tot en met 1 september 2019. Dagelijks geopend van 11:00 tot 18:00 uur. Kijk voor meer informatie op de website: Discover Rembrandt.