Ontdek VOC-schip De Bataiva bij Museum Batavialand!

€ 32
€ 0
€ 5 administratiekosten

Batavialand Lelystad (Bataviaplein 2, 8242 PN Lelystad).

Ontdek alles over de strijd tegen het water met 2 tickets voor museum Batavialand in Lelystad, ter waarde van € 32.

Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Leer alles over onze strijd tegen het water.

    • Waan je in de beroemde replica van VOC-schip Batavia!

    • Word verrast met alle maritieme tentoonstellingen in het museum.

    • Een leuk en leerzaam interactief dagje voor jong en oud!

    • Stap terug in de tijd van Michiel de Ruyter en Cornelis Lely.

    ''Replica De Batavia'' - bertdereisleider
    13 mei 2019 - ''Geweldige plek om te bezoeken. Neem een kijkje op het schip dan kan je ervaren hoe mensen in die tijd moesten reizen. Echt overleven op z'n schip. Indrukwekkend. Nu klagen we in de bus of vliegtuig , het is te heet te koud over de service.Als je dit ziet en een voorstelling maakt klaag je nooit meer op reis.''

    ''Fascinerende ervaring'' - goldwinger1000
    11 september 2018 - ''Zeer mooi initiatief, van hoe men de schepen uit de 15-eeuw weer met de hand opbouwt met honderden vrijwilligers, exacte kopieën uit het verleden. een stevige aanrader om dit geheel te bezoeken.''

    ''Stukje geschiedenis op speelse wijze gebracht in fraaie entourage'' - LJBog
    21 augustus 2018 - ''Boeiende rondleiding door gepassioneerde pensionaris. Kennis gemaakt met verschillende oude ambachten, O.a. de smederij, touwslagerij, houtbewerking en zeilmakerij. Indrukwekkend schip met kanonnen...''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Museum Batavialand

    Ben jij benieuwd hoe Nederland de strijd met het water aan is gegaan? Leer hoe wij over een periode van 7000 jaar ervan hebben geprofiteerd van het op de grens van land en water leven. Waan je terug in de tijd van Michiel de Ruyter en de Gouden Eeuw op de beroemde replica van het VOC-schip Batavia. Duik een dag in de Nederlandse geschiedenis en verbaas je over het land wat wij tegenwoordig thuis noemen! Een leuk, leerzaam en interactief dagje uit! Voor zowel jong als oud! Daarnaast zijn er ook allerlei leuke activiteiten te doen in Batavialand. Bekijk de agenda van Museum Batavialand om jouw activiteit niet te missen!

    Parkeren kan in de VOC-garage voor € 1,20 per uur met een maximum van € 10 per dag. Ook kan je voor € 3 per dag parkeren op Bataviastad-P1.

    Kijk voor meer informatie op de site van Museum Batavialand of bekijk dit Filmpje!
    • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.
    • Kijk op de website van Museum Batavialand voor de actuele informatie en de openingstijden.