2 tickets voor Museum Batavialand!

Stap terug in de tijd bij Batavialand en ontdek de rijke geschiedenis van het Zuiderzeegebied. Breng een bezoek aan de reconstructie van het 17de-eeuwse schip, de Batavia. Reis door de Nederlandse maritieme geschiedenis bij Batavialand!

  • 2 tickets voor Museum Batavialand, t.w.v. €32.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na aankoop.

  • Ontdek echte scheepswrakken van vele eeuwen oud.
  • Word verrast met alle maritieme tentoonstellingen in het museum.
  • Een leuk en leerzaam interactief dagje voor jong en oud!
  • Stap aan boord van het 17de-eeuwse schip, de Batavia!
  • Stap terug in de tijd van Michiel de Ruyter en Cornelis Lely.

  • Toegang: de voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar Batavialand.

Batavialand
Oostvaardersdijk 01-13
8242 PA Lelystad

Batavialand
Stap terug in de tijd en beleef de fascinerende wereld van Batavialand! Ontdek de geschiedenis van het Zuiderzeegebied, van de eeuwenoude Swifterbandcultuur tot de bijzondere verhalen achter opgegraven scheepswrakken.

Waan jezelf in een levendig museum dat de mysteries van het verleden onthult, terwijl je door tentoonstellingen wandelt. Leer over de spectaculaire inpoldering van de Zuiderzee en de avonturen van de pioniers die Flevoland hebben gevormd tot wat het vandaag is.

Maar dat is nog niet alles! Ontdek de authentieke oude ambachten op de scheepswerf. En aan de overkant wacht de reconstructie van het 17de-eeuwse schip, de Batavia, op jouw verkenning!

Beleef de Nederlandse maritieme geschiedenis als nooit te voren bij Batavialand!

Kijk voor meer informatie op de website van Batavialand.