4 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!

€ 92
€ 0
€ 5 administratiekosten

Voor 4 personen (bijkopen mogelijk).

Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408 ZB).

Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling. Let op: vooraf een datum reserveren is verplicht.

Ervaar de geschiedenis van Nederland bij het Archeon met 4 personen, ter waarde van € 91,60 in Alphen aan den Rijn.

  • Let op: Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot het park te verkrijgen. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.
  • Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het Archeon.
  • Neem je graag je hond mee? Hier betaal je € 3,95 voor.
  • Let op! Niet geldig op 23 mei, 1 t/m 15 augustus, 10 oktober, 16 en 17 oktober (allen in de avonden niet geldig) en 12 en 13 december 2020.
  • Het Archeon is geheel rolstoelvriendelijk.
  • Bekijk de actuele openingstijden hier
    • Ervaar en beleef de geschiedenis van Nederland in het Archeon.

    • Duik diep in de middeleeuwen en schiet de pijl in de roos of wordt tot ridder geslagen.

    • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.

    • Je maakt een reis van ruim 10.000 jaar.

    • Trek gekregen na alle indrukken? Geniet dan van een middeleeuwse pannenkoek of kom bij in de Romeinse herberg.

    • Tickets ook verkrijgbaar voor 2 of 3 personen.

    • Parkeren kost € 7,95 per auto.

    ''Leuke middag.'' - omedennis
    28 oktober 2019 - ''Hoogtepunt was de gladiatorenshow vond mijn zoontje van negen jaar oud. Het eten in het restaurant vonden we lekker en was prima geprijsd. Enthousiaste medewerkers/figuranten die alles op een fijne manier uitleggen. We gaan in de toekomst nog een keer langs!''

    ''Spelen en leren'' - Arina C
    4 september 2019 - ''Mooi opgezet park, veel interessante opstellingen uit verschillende tijdvakken, enthousiaste vrijwilligers en lekker eten.''

    ''Geweldig Archeon'' - Hilly v
    31 augustus 2019 - ''Wij zijn vandaag voor de eerste keer bij Archeon geweest, en Wat hebben we het leuk gehad en rijk aan belevenissen. Mijn zoon van 5jaar heeft de dag van zijn leven gehad. Wij komen zeker weer een keer terug.''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Het Archeon

    Ga je mee héél ver terug in de tijd? Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen. Je maakt een reis van ruim 10.000 jaar.

    Activiteiten
    Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is. Bekijk alle evenementen hier

    Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 7,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292

    • Vooraf een datum reserveren is verplicht.
    • Heb je een datum uitgekozen? Neem de reserveringsbevestiging samen met de Ticketveiling vouchers mee of laat deze scannen vanaf je smartphone.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt en niet verzilverd te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.