4 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!

Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408ZB).

Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling, met uitzondering van 7 & 8 december (Midwinter Fair).

Een dag vol plezier en geschiedenis met 4 tickets voor het Archeon, ter waarde van € 91,60 in Alphen aan den Rijn.

    • Beleef deze familiedag terug in de tijd!

    • Duik diep in de middeleeuwen en schiet alvast de pijl in de roos of word tot ridder geslagen.

    • Ga mee héél ver terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.

    • Parkeren kost € 6,95 per auto.

    ''Leuke middag.'' - omedennis
    28 oktober 2019 - ''Hoogtepunt was de gladiatorenshow vond mijn zoontje van negen jaar oud. Het eten in het restaurant vonden we lekker en was prima geprijsd. Enthousiaste medewerkers/figuranten die alles op een fijne manier uitleggen. We gaan in de toekomst nog een keer langs!''

    ''Spelen en leren'' - Arina C
    4 september 2019 - ''Mooi opgezet park, veel interessante opstellingen uit verschillende tijdvakken, enthousiaste vrijwilligers en lekker eten.''

    ''Geweldig Archeon'' - Hilly v
    31 augustus 2019 - ''Wij zijn vandaag voor de eerste keer bij Archeon geweest, en Wat hebben we het leuk gehad en rijk aan belevenissen. Mijn zoon van 5jaar heeft de dag van zijn leven gehad. Wij komen zeker weer een keer terug.''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Het Archeon

    Ga mee héél ver terug in de tijd, naar het kamp van de jagers. Stap ook eens in een echte boomstamkano en bekijk ook het leven van de eerste boeren. Kom héél dichtbij de Romeinen in een echt badhuis met een Romeinse massage of bezoek de geurige kruidentuin en geniet even bij de Romeinse Tempel. Duik diep in de middeleeuwen en schiet alvast de pijl in de roos of word tot ridder geslagen. In het middeleeuwse stadje wordt hard gewerkt bij de mandenmaker, de bakker en de ambachten van weleer. De hutten, huisjes en gebouwen hebben ooit allemaal in ons land gestaan. Bezoek ook het Archeologiehuis waar allemaal échte vondsten liggen en waar je zelf ook actief mee kunt doen. Beleef deze familiedag terug in de tijd!

    Schaatsen in Archeon

    Ook dit jaar is het weer mogelijk om je schaatskunsten te laten zien op de ijsbaan van Archeon. De ijsbaan is geopend op 14, 15 en 21 december t/m 5 januari (met uitzondering van 31 december en 1 januari), 11 en 12 januari 2020.

    Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292.

    • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.