2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!

€ 46
€ 0
€ 5 administratiekosten
Op woensdag 26 juni 2019 betaal je géén administratiekosten op deze veiling. De actie is alleen geldig op de categorie Zomer. Win en betaal vandaag je veiling om te profiteren van deze actie. Het is tijdens acties zoals deze niet mogelijk om een kortingscode te gebruiken. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408 ZB).

Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling, met uitzondering van 8 juni (Grijze Jager Dag) en 7 & 8 december (Midwinter Fair).

2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn, ter waarde van € 45,80.

Let op: kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het Archeon.
De tickets zijn niet geldig op 8 juni (Grijze Jager Dag) en 7 & 8 december (Midwinter Fair).
Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Met een maximum tot 8 extra tickets.
    • Duik diep in de middeleeuwen en schiet de pijl in de roos of wordt tot ridder geslagen.

    • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.

    • Kom héél dichtbij de Romeinen in een echt badhuis met een Romeinse massage.

    • Parkeren kost € 6,95 per auto.

    ''Leuk en actief park'' - WimErwich
    1 september 2018 - ''Een aanrader voor een bezoek met kinderen. Bij alle tijdperken waren acteurs actief en overal konden kinderen wat doen. Het maakt het verleden tastbaar.''

    ''Leerzaam en leuk'' - ErnieK_1962
    28 augustus 2018 - ''Afgelopen weekend naar de Vikingdag geweest in het Archeon, was heel leerzaam en leuk. De sfeer is er echt relaxed, slenterend door de pre-historie, Romeinse tijd en Middeleeuwen kwamen wij helemaal tot rust. Vriendelijke werknemers die je meenemen naar de verleden tijd.''

    ''Archeon, leuk en leerzaam!'' - EstherHeres
    21 augustus 2018 - ''Leuk en leerzaam is het Archeon, terug in de tijd. De shows zijn leuk om te zien, ook het kano varen is erg leuk om te doen. De mensen die er werken zijn erg vriendelijk en weten veel te vertellen over die tijd. Kortom ook erg leerzaam!''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Het Archeon
    Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.

    Activiteiten
    Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is. Meer informatie over de activiteiten vind je op de website van Archeon.

    Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.

    • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.