2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!

€ 46
€ 0
€ 5 administratiekosten

Het is vandaag foute kersttruiendag en daarom maak je vandaag kans op een limited edition kersttrui!

Wat moet je doen?

  • Win een willekeurige veiling op vrijdag 13 december 2019.
  • Betaal je veiling.
  • Vul jouw voorkeur in (maat & kleur): het inschrijfformulier vind je terug op de pagina na je betaling.
  • Je maakt nu kans op een limited edition kersttrui!
  • Maandag 16 december 2019 maken we de winnaars bekend!

Bekijk de actievoorwaarden voor meer informatie.

Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408 ZB).

Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling, met uitzondering van 7 & 8 december (Midwinter Fair).

2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn, ter waarde van € 45,80.

Let op: kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het Archeon.
De tickets zijn niet geldig op 7 & 8 december (Midwinter Fair).
Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Met een maximum tot 8 extra tickets.
    • Duik diep in de middeleeuwen en schiet de pijl in de roos of wordt tot ridder geslagen.

    • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.

    • Tickets ook verkrijgbaar voor 4 personen of meer.

    • Parkeren kost € 6,95 per auto.

    ''Leuke middag.'' - omedennis
    28 oktober 2019 - ''Hoogtepunt was de gladiatorenshow vond mijn zoontje van negen jaar oud. Het eten in het restaurant vonden we lekker en was prima geprijsd. Enthousiaste medewerkers/figuranten die alles op een fijne manier uitleggen. We gaan in de toekomst nog een keer langs!''

    ''Spelen en leren'' - Arina C
    4 september 2019 - ''Mooi opgezet park, veel interessante opstellingen uit verschillende tijdvakken, enthousiaste vrijwilligers en lekker eten.''

    ''Geweldig Archeon'' - Hilly v
    31 augustus 2019 - ''Wij zijn vandaag voor de eerste keer bij Archeon geweest, en Wat hebben we het leuk gehad en rijk aan belevenissen. Mijn zoon van 5jaar heeft de dag van zijn leven gehad. Wij komen zeker weer een keer terug.''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Het Archeon

    Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.

    Schaatsen in Archeon

    Ook dit jaar is het weer mogelijk om je schaatskunsten te laten zien op de ijsbaan van Archeon. De ijsbaan is geopend op 14, 15 en 21 december t/m 5 januari (met uitzondering van 31 december en 1 januari), 11 en 12 januari 2020.

    Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.

    • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.