Kom met 2 personen griezelen bij The Amsterdam Dungeon!

Amsterdam (Rokin 78, 1012KW).

Geldig t/m 31 december 2020.

2 entreetickets voor een unieke belevenis bij The Amsterdam Dungeon, ter waarde van € 48 in Amsterdam.

  • Let op: The Amsterdam Dungeon is tot nader order gesloten vanwege het Corona-virus. Kijk op de website voor de exacte openingsdatum.
  • The Amsterdam Dungeon hanteert een adviesleeftijd van 10 jaar en ouder. Kinderen van 12 jaar en jonger krijgen alleen toegang onder begeleiding van een volwassene (16 jaar of ouder).
    • The Dungeon heeft 12 spannende en angstaanjagende shows.

    • Ervaar zelf hoe de griezeligste scenario's van het verleden tot leven komen!

    • Word bemanningslid op de Batavia, maak een heksenverbranding mee, ontsnap aan de doden en nog veel meer!

    • Met spectaculaire special effects en professionele acteurs waan je je echt terug in de tijd!

    • The Amsterdam Dungeons ligt in het hartje van Amsterdam, ideaal te bereiken met het openbaar vervoer.

    • Lach, schreeuw en huiver in deze unieke interactieve theatrale beleving.

    The Amsterdam Dungeon

    Zin een dagje gruwelen? Bij The Amsterdam Dungeon beleef je een unieke ‘walkthrough’ show die je kunt zien, horen, aanraken, ruiken en voelen. Met een geweldige cast van acteurs, special effects, toneel, decor en scripts. Geen enkele tour is hetzelfde, je maakt namelijk deel uit van de ervaring.

    Hoe werkt het?

    The Amsterdam Dungeon is een ‘must-see’ attractie in Amsterdam. Het gaat over de donkere geschiedenis die de stad Amsterdam heeft gekend. Je beleeft lopend de 12 shows, waarbij je telkens een andere gebeurtenis uit het verleden tegenkomt.

    Wat ga je beleven?

    The Amsterdam Dungeon is beter en stoutmoediger dan ooit! Beleef 12 shows, 10 acteurs en 500 jaar geschiedenis in 1 unieke omgeving. Lach en gil nerveus om de kakelende heksen en maak kennis met de professionele acteurs die gruwelijke rollen spelen. Ontelbare verrassingen geven je gegarandeerd een ervaring waarin je tegelijkertijd op je hardst schreeuwt en op je luidst lacht.

    The Amsterdam Dungeon bevindt zich in het centrum van Amsterdam. Reis je met het openbaar vervoer? Dan is het maar 5 minuten wandelen vanaf het Centraal Station. Als je met de auto reist, kun je het beste parkeren bij Q-park Bijenkorf.

    Kijk voor de openingstijden en voor meer informatie op de website van The Amsterdam Dungeon.

    • Kijk op de website van The Amsterdam Dungeon voor de actuele informatie en de openingstijden.