4 tickets voor het leerzame Scheepvaartmuseum!

€ 66
€ 0
€ 5 administratiekosten
Het is de derde dinsdag van september en dat betekent: Prinsjesdag! Vandaag mag je daarom GRATIS één keer aan het prijzenrad draaien om te ontdekken wat er voor jou in de gouden koffer zit. Daarna kun je na elke gewonnen en betaalde veiling opnieuw draaien aan het prijzenrad. De actie is alleen vandaag 17 september geldig. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Voor 4 personen (bijkopen mogelijk).

Amsterdam (Kattenburgerplein 1, 1018 KK).

4 tickets voor een indrukwekkende en educatieve dag bij Het Scheepvaartmuseum, ter waarde van € 66.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kan je extra tickets bijkopen! Supervoordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 8 tickets bij te kopen.
    • Ontdek de spectaculaire Virtual Reality tijdreis van het VOC-schip.

    • Met sfeervolle tentoonstellingen en educatieve programma's.

    • Vijf eeuwen maritieme geschiedenis!

    • Beleef de gouden eeuw zoals men rond 1600 deed!

    • Maritieme collectie van 400.000 objecten!

    • Beoordeeld met 4,5 sterren op Tripadvisor!

    • Tickets ook verkrijgbaar voor 2 of 3 personen

    • Het museum is op 27 april en 25 december gesloten.

    "Rijke historie met persoonlijke elementen" - elined2013
    08 augustus 2019 - "Indrukwekkend is natuurlijk het VOC schip en alles over die periode van grote bloei van Nederland en andere effecten van de kolonisatie. Wat ook een hele leuke afdeling is, zijn de foto-albums met herinneringen aan verre reizen met de eerste luxe passagiersschepen."

    "Supergaaf als je van dingen op het water houdt" - NaomiK2003
    21 mei 2019 - "Het is een leuk museum, waar mensen wat te doen hebben, maar ook een ontzettend gaaf uitstapje is. Ik ben er nu al 4x geweest en het blijft leuk voor jong en oud!"

    "Schitterend gebouw en boten" - FotograafKlaas
    25 juli 2019 - "Wat een schitterend museum En zo mooi gelegen en wat een prachtige replica van een oude driemaster. Zeker de moeite waard om als je toch in Amsterdam ben hier een kijkje te nemen."

    Kijk voor alle reviews op de website van TripAdvisor.

    Ontdek Het Scheepvaartmuseum Amsterdam

    Ontdek hoe het maritieme leven zich in de afgelopen 5 eeuwen afspeelde. Op een prachtige locatie in Amsterdam staat het monumentale gebouw uit 1656. Het Scheepvaartmuseum laat aan zowel jong als oud zien wat voor impact de maritieme wereld heeft gehad op de samenleving. Er zijn verschillende tijdelijke tentoonstelling die inspelen op de actualiteit. Een echte belevenis en een must see voor volwassenen, maar ook voor kinderen.

    Je vindt hier maar liefst 400.000 objecten en je kan zelfs met het hele gezin genieten van de spectaculaire Virtual Reality tijdreis van het VOC-schip.

    Kijk voor meer informatie op de website van 'Het Scheepvaartmuseum'

    • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
    • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.