Met 4 personen naar De Kleine Zeemeermin De Musical!

€ 84
€ 0
€ 5 administratiekosten

Hilversum - Theater Gooiland (Emmastraat 2, 1211NG).

Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

4 tickets voor De Kleine Zeemeermin De Musical in Theater Gooiland, ter waarde van € 84 in Hilversum.

Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
    • Reis mee naar de betoverende wereld onder water.

    • Sita Vermeulen speelt de rol van de Kleine Zeemeermin.

    • Kinderen kunnen verkleed komen als hun favoriete sprookjesfiguur en deelnemen aan de Sprookjesverkleedwedstrijd.

    • Met een flinke dosis aanstekelijke humor en hilarische scenes voor jong én oud.

    • Na afloop van de voorstelling is er een foto moment!

    • Betaald parkeren. Parkeren kan in Parkeergarage Gooiland.

    De Kleine Zeemeermin De Musical

    Beleef het eeuwenoude sprookje waarbij de Kleine Zeemeermin verliefd wordt op een knappe mensenprins en niets liever wilt dan bij hem zijn. Maar de gemene tovenares Fien heeft alles in haar magische bol gezien en gehoord en bedenkt samen met haar man Titus een listig plannetje. Zal de Kleine Zeemeermin de prins ooit weer zien? Van Hoorne Entertainment brengt dit wereldberoemde onderwater sprookje dit jaar op het toneel.

    Sprookjes verkleedwedstrijd

    Foto moment

    Na afloop van de voorstelling kun je op de foto met alle acteurs.

    Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.

    • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
    • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.