Premium lifestylebeurs: 2 tickets voor Masters of LXRY 2019!

€ 100
€ 0
€ 5 administratiekosten

Geldig voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Amsterdam - RAI (Europaplein 2-22, 1078 GZ).

Geldig op 1 dag naar keuze van 12 t/m 16 december 2019.

Beleef luxe met 2 tickets voor de Masters of LXRY 2019: The Love Edition in de Amsterdam RAI, ter waarde van € 100.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kan je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 5 tickets bij te kopen.
    • Een leuk dagje uit in Amsterdam.

    • Met geweldige livemuziek en entertainment.

    • Doe inspiratie op over het kopen van huizen, luxueuze reizen boeken en nog veer meer!

    • Bezoek modeshows en kom wijnproeven.

    • Je vindt er de meest prachtige producten.

    • Met diverse wereldprimeurs!

    Masters of LXRY 2019

    Masters of LXRY brengt dit jaar van 12 t/m 16 december The Love Edition naar de Amsterdamse RAI en staat daarmee in het teken van passie voor perfectie, unieke trends en ontwerpen. Het is de enige plek waar het beste uit de wereld van kunst, interieur, fotografie, fashion, gadgets, gastronomie, juwelen, horloges, boten, auto’s en travel onder één dak wordt getoond. Masters of LXRY is al sinds 2001 de ‘grootste en meest prestigieuze premium lifestylebeurs van Europa.

    Dresscode
    Vrijdag t/m zondag: strictly Tenue de Ville.
    Maandag: strictly Business Suit.

    Vrijdag 13 december 13.00 tot 22.00 uur
    Zaterdag 14 december 12.00 tot 22.00 uur
    Zondag 15 december 11.00 tot 21.00 uur
    Maandag 16 december 12.00 tot 19.00 uur (Business Monday)
    Voor meer informatie en het programma per dag kijk dan op LXRY.NL

    RAI Amsterdam

    RAI Amsterdam is gemakkelijk te bereiken met het OV en met de auto. Je kunt op en buiten het terrein van RAI gemakkelijk parkeren.

    Kijk voor meer informatie op de website van Masters of LXRY

    • Je ontvangt de officiële voucher(s) uiterlijk 9 december 2019 op het e-mailadres dat in jouw profiel staat.
    • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor de algemene voorwaarden.