Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8.1 Miljoenen bezoekers gingen je voor

2 tickets voor KerstFair Huis Doorn incl. bezoek aan Huis Doorn!

€ 30
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten
Het is de derde dinsdag van september en dat betekent: Prinsjesdag! Vandaag mag je daarom GRATIS één keer aan het prijzenrad draaien om te ontdekken wat er voor jou in de gouden koffer zit. Daarna kun je na elke gewonnen en betaalde veiling opnieuw draaien aan het prijzenrad. De actie is alleen vandaag 17 september geldig. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Doorn (Langbroekerweg 8, 3941 MT).

Je kunt zelf kiezen op welke datum je gebruik maakt van de voucher. KerstFair Huis Doorn is geopend van 12 t/m 15 december 2019.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

2 tickets voor de gezellige KerstFair Huis Doorn, ter waarde van € 30.

Inclusief
  • Een bezoek aan Rijksmuseum Huis Doorn.
Bijzonderheden

Gratis toegang voor kinderen t/m 6 jaar.
Elke dag open tussen 11.00 uur en 17.00 uur m.u.v. van vrijdag tot 20.00 uur.
Het Rijksmuseum Huis Doorn gaat elke dag om 12.00 uur open en laten tot 16.00 uur bezoekers toe.
Tijdens KerstFair By Night op vrijdag 13 december 2019 is het Rijksmuseum Huis Doorn gesloten.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Kom in de kerstsferen tijdens deze betoverende buitenfair!

    • Dé fair waar je gewoon blij van wordt!

    • Met ruim 90 specialisten, smaakmakers, trendsetters en vakmensen. 

    • Geniet bij de Oranjerie van een warm drankje met wat lekkers.

    • Met je ticket kun je ook het prachtige Huis Doorn bezoeken.

    • Betaald parkeren.

    KerstFair Huis Doorn
    KerstFair Huis Doorn; dé fair waar je blij van wordt! Van donderdag 12 t/m zondag 15 december wordt Huis Doorn het decor van deze kerstfair. Shop de leukste winteritems, doe inspiratie op voor de feestdagen, geniet van live gezongen Christmas Carols en warm jezelf op met een glas glühwein. Met je ticket kun je ook het prachtige Huis Doorn bezoeken. 

    Bereikbaarheid
    Huis Doorn is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Indien je met de auto reist kun je betaald parkeren op de Keizerswei, deze weide ligt tegenover de ingang van Huis Doorn. Volg de P-Borden en de instructies van eventuele verkeersregelaars. Reis je met het openbaar vervoer? Neem dan vanaf NS-Station Driebergen-Zeist bus 50 (uitstappen bij Centrum Doorn) of bus 56 (uitstappen bij Huis Doorn). Stippel je volledige route uit op de website van 9292.

    Rolstoelgebruikers
    Op Het landgoed en de KerstFair zijn alle paden en wegen rolstoelvriendelijk. Echter niet alle stands zijn toegankelijk door hoge drempels. Het Rijksmuseum Huis Doorn is helaas niet rolstoel toegankelijk. 

    Honden
    Honden zijn aangelijnd welkom op KerstFair Huis Doorn en het park van Huis Doorn. In het museum Huis Doorn zijn geen honden toegestaan. Voor het park en de KerstFair geldt een opruimplicht voor de uitwerpselen van de hond. Vergeet dus niet je 'doggybags' mee te nemen!

    Kijk voor meer informatie op de website van KerstFair Huis Doorn

    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.
    • Kijk op de website van KerstFair Huis Doorn voor de actuele informatie en de openingstijden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen