2 tickets voor EK's: Springen, Dressuur en Para-Dressuur!

€ 40
€ 0
€ 5 administratiekosten

Rand van het Kralingse Bos (Plaszoom 1, 3062 CL Rotterdam).

Geldig op 21 augustus 2019.

2 entreetickets voor de Europese Kampioenschappen Springen, Dressuur en Para-Dressuur op woensdag 21 augustus in het Kralingse bos in Rotterdam, ter waarde van € 40.

    • Beleef drie hippische Europese Kampioenschappen: Springen, Dressuur en Para-dressuur.

    • CHIO Rotterdam is het oudste hippische topsportevenement van Nederland.

    • Een uniek evenement dat Rotterdam en de paardensport wereldwijd in de schijnwerpers zet!

    • Een kwalificatiemoment voor de ruiters om zich te plaatsen voor de Olympische Spelen in Tokyo 2020.

    • Op de Wereldruiterspelen na het grootste hippische evenement ooit georganiseerd in heel Nederland.

    • Beperkte parkeerplaatsen beschikbaar, ga bij voorkeur met het openbaar vervoer.

    Longines FEI European Championships Rotterdam 2019

    Van 19 t/m 25 augustus wordt de paardensportfanaat in Rotterdam verwend met drie prachtige EK's. Een zeldzame en unieke combinatie van drie hippische EK's: Springen, Dressuur en Para-dressuur. Het Kralingse bos zal het decor zijn voor de verschillende disciplines. Ook de boulevard bij de Kralingse Plas vormt onderdeel van het evenemententerrein. Je vindt daar allerlei stands, eetgelegenheden en ook worden er verschillende optredens gegeven. Wij geven jou de mogelijkheid om op woensdag 21 augustus hier aanwezig te zijn!

    Tickets voor 21 augustus 2019 met korting!

    Ben jij een fanatiek aanhanger van de paardensport of wil je een keer de fantastische sfeer proeven van deze Europese Kampioenschappen? Bied dan mee voor 2 tickets en scoor jouw voordeeluitje met korting!

    Het programma van woensdag 21 augustus 2019

    Woensdag 21 augustus 2019 is het programma als volgt:

    9.00 | FEI-EU Para-Dressage Individual in de Para-Dressage Arena
    10:00 | CSI International Jumping Competition in de Rotterdam Arena
    14:00 | FEI-EU Jumping Table C Speed in de Rotterdam Arena

    Op deze dag starten de springruiters voor het individuele en het teamklassement! Een zeer belangrijke dag en een genot om te aanschouwen!

    Aan de Kralingse Plas vind je de EK-Boulevard, hier wordt niet gestreden om de medailles maar beleef je side-events, meet & greets, demonstraties en onder andere de huldigingen.

    Kijk voor de actuele informatie en het volledige programma op Longines FEI European Championships Rotterdam 2019,

    • Je voucher is je bewijs van betaling.
    • Neem jouw gewonnen vouchers mee naar het evenement. Bij de ingang van het evenemententerrein kan je jouw officiële entreebewijs halen.
    • Kijk voor de actuele programmering en het laatste nieuws op de website van European Championships Rotterdam 2019.