Realiseer jouw droomhuis tijdens Beurs Eigen Huis!

€ 35
€ 0
€ 5 administratiekosten

Jaarbeurs Utrecht (Jaarbeursplein, 3521 AL).

Geldig op 6, 7 of 8 maart 2020. De beurs is geopend van 10:00 tot 17:00 uur.

Kom samen ideeën opdoen met 2 tickets voor Beurs Eigen Huis, ter waarde van € 35 in de Jaarbeurs Utrecht.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Bespaar tijd, want alle experts op het gebied van wonen en huizen heb je onder 1 dak!

    • Deze beurs geeft je nieuwe inzichten en ideeën.

    • Leuke beurs voor woningzoekers, energiezuinige koppels, dromers met bouwplannen of mensen die een ander interieur willen!

    • Ontdek de laatste trends en ontwikkelingen.

    • Op zaterdag en zondag is er een gratis Kinder KnutselPlein.

    • Jaarbeurs Utrecht is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

    Beurs Eigen Huis

    Heb je plannen om zelf een huis te bouwen, je huis te verbouwen of te verduurzamen? Of ben je op zoek naar een nieuwe keuken en kun je wel wat kleuradvies gebruiken? Zet dan een groot kruis in je agenda op 6 t/m 8 maart 2020 en plan een bezoek aan de Voorjaarseditie van Beurs Eigen Huis in! Deze editie wordt er nog grootser uitgepakt dan ooit tevoren. Hallen 9, 10 én 11 van de Jaarbeurs Utrecht staan boordevol met ruim 250 woonexperts die jou kunnen helpen om je droomhuis en droomtuin te realiseren!

    Tip: neem je bouwtekeningen en wensenlijst mee naar de beurs, zo is de expert die bij je past nog sneller te vinden.

    Kijk voor meer informatie op de website van Beurs Eigen Huis

    Jaarbeurs Utrecht is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Kom je met de auto? Dan kun je betaald parkeren bij Jaarbeurs Utrecht. Het parkeertarief bedraagt € 4 per uur (of een deel van een uur) tot een maximum van € 16,50 per dag. Indien je met het openbaar vervoer reist, kun je lopend vanaf Utrecht Centraal naar de beurs. Op 9292 kun je je reis van deur tot deur uitstippelen.

    Utrecht
    Jaarbeurs Utrecht ligt op loopafstand van het centrum. Een bezoek aan Beurs Eigen Huis is daarom perfect te combineren met een etentje in een van de talrijke restaurants die Utrecht rijk is. Daarbij heeft de stad veel winkels, prachtige grachten en leuke uitgaansgelegenheden.
    • Kijk op de website van Beurs Eigen Huis voor de actuele informatie en de openingstijden.