4 tickets voor het feestelijke Wintercircus Hilversum!

€ 100
€ 0
€ 5 administratiekosten

Voor 4 personen (bijkopen mogelijk).

Hilversum (Werf 35 aan de Mussenstraat).

Kerstvakantie zie 'Opties' voor alle beschikbare data.

4 Front Tribune tickets voor het feestelijke Wintercircus Hilversum, ter waarde van € 100.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Front tribune tickets!

    • Met een internationale cast van prijswinnende topartiesten.

    • Een dynamisch programma met evenwicht tussen traditionele en vernieuwde acts!

    • Het leukste uitje tijdens de donkere winterdagen!

    • Een magische avond voor jong en oud!

    • Tickets ook verkrijgbaar voor 2 of 3 personen.

    • Zolang de voorraad strekt.

    Wintercircus Hilversum

    Ook dit jaar keert het Wintercircus Hilversum terug voor alweer de 6e editie! Geniet van een feestelijke voorstelling in een volledig nieuw en sfeervol tentencomplex. Geniet dit jaar van prachtige edele paarden uit Hongarije, gepresenteerd door Latoya Donnert. De winnaars van het European Youth Circus festival in Wiesbaden, ’High5’ komen met hun verrassende trampoline act! En kijk je ogen uit bij het zien van het optreden van Yosvani Rodriguez, de meester op het strakke draad.

    Ook is er zoals traditiegetrouw weer talent van eigen bodem. Met onder meer het indrukwekkende hand-to-hand nummer van het Nederlandse Duo Kira en top-jongleur Nigel Voets, onder andere bekend van Holland’s Got Talent!

    De spectaculaire Acrobarcelona, bestaande uit 8 acrobaten zijn de absolute hoogtepunt van de voorstelling!

    Kom en beleef de magie van Wintercircus Hilversum, het leukste uitje tijdens de donkere winterdagen!

    Kijk voor meer informatie op de site van Wintercircus Hilversum.
    • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
    • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem het mee.