2 tickets voor 15-jarig jubileum bij Kerstcircus Sittard-Geleen!

Sittard (Haspelsestraat).

Kerstvakantie, zie 'Opties' voor alle beschikbare data.

2 Tribune A tickets voor Limburgs gezelligste kerstcircus ''Kerstcircus Sittard-Geleen'', ter waarde van € 57.

    • Tribune A tickets!

    • Jubileumshow vol internationale artiesten waaronder winnaars van de Bronzen Clown tijdens het Circus Festival van Monte Carlo.

    • Al 15 jaar Limburgs gezelligste kerstcircus!

    • Verwarmde tent met luxe zitkuipjes!

    • Het leukste uitje tijdens de donkere winterdagen!

    • Beperkt aantal tickets per optie.

    Kerstcircus Sittard-Geleen

    Een ware traditie en niet meer weg te denken rond de feestdagen: Kerstcircus Sittard-Geleen! Geniet van een ruim 2 uur durende jubileumshow vol internationale artiesten waaronder winnaars van de Bronzen Clown tijdens het Festival van Monte Carlo, spanning en sensatie, clowns en uiteraard prachtige dieren.

    Kerstcircus Sittard-Geleen bestaat dit jaar 15 jaar en pakt daarom groots uit! Speciaal voor dit jubileum kun je genieten van een gloednieuwe show met adembenemende acts. Bij een jubileumshow horen natuurlijk topacts, alleen het beste van het beste. Geniet van stunts op het rad des doods van Troupe Gerling en houd je adem in tijdens het kijken naar de spectaculaire trucs op de eenwieler van Duo Centner.

    Jeffry Freiwald heet jullie allen voor de vijftiende keer graag van harte welkom in zíjn en jouw Kerstcircus Sittard-Geleen!

    Kijk voor overige artiesten op de site van www.kerstcircussittardgeleen.nl.
    • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
    • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem het mee.